Профил на менаџерот: Juan Ignacio Giles

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Honda RA106 - 2006
Име:Juan Ignacio Giles
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 17, 2019
Последна интеракција: Мар 20 2020, 20:37:56
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (3)
Освоени поени:0 (2)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.67)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Juan Ignacio Giles Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 71, Трка 7
Број на најавувања:14
Време поминато на ГПРО:5.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 103
Позиција во сезоната:29
Пари: $??.???.???
Возач: Tobias Heidfeld (80)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

SunBlock Data Systems (R103) - 5 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-24 15 0 0 0 0 2 2 1 - 9063 Pipirelli $3.837.279 Задржи група
72-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 R-180 20 0 0 0 0 0 1 0 - 11107 Pipirelli $21.043.776 Задржи група