Профил на менаџерот: Kristian Enholm

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Kristian Enholm
Држава: Финска
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 24, 2007
Последна интеракција: Авг 31 2018, 13:22:41
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (249)
Освоени поени:0 (537)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (44)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (9)
Просечно поени/трка: - (2.16)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(40/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kristian Enholm Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 7, Трка 4
Број на најавувања:2848
Време поминато на ГПРО:444.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
67-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 A-28 36 0 0 0 0 0 6 0 R1 12553 Pipirelli $58.886.841 Пензиониран
65 R-39 3 1 10 1 2 89 17 5.24 W 3226 Pipirelli $63.295.780 Промовиран
64 R-39 11 0 2 0 1 21 9 2.33 - 7322 Pipirelli $35.861.822 Задржи група
47-63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 A-106 37 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $48.517.605 Пензиониран
45 A-106 6 3 4 0 3 45 12 3.75 QF - Pipirelli $62.274.139 Задржи група
44 A-106 19 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $37.392.056 Задржи група
43 R-298 1 3 11 1 0 94 13 7.23 - - Pipirelli $30.907.385 Промовиран
39-42 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 R-4 9 0 2 0 0 34 17 2 QF 2491 Pipirelli $33.197.813 Задржи група
34-37 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 A-55 34 0 0 0 0 0 6 0 R2 - Pipirelli $21.329.292 Пензиониран
32 R-70 5 1 3 0 0 61 16 3.81 W - Pipirelli $36.031.816 Промовиран*
27-31 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
26 R-223 8 0 1 0 0 37 12 3.08 QF - Pipirelli $-1.784.505 Задржи група
25 R-223 12 1 1 0 0 17 8 2.12 - - Pipirelli $-18.732.152 Задржи група
21-24 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
20 R-116 23 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $25.962.298 Задржи група
19 R-116 17 0 0 0 0 10 10 1 R2 - Pipirelli $5.312.399 Задржи група
18 R-116 26 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $12.004.536 Задржи група
17 R-10 28 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $17.742.411 Задржи група
16 A-52 34 0 0 0 0 0 8 0 R1 - blank $5.503.655 Пензиониран
15 A-52 22 0 0 0 0 3 15 0.2 - - blank $35.779.456 Задржи група
14 R-121 8 0 4 0 0 35 15 2.33 - - blank $22.289.539 Промовиран*
13 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
12 A-21 25 0 0 0 0 0 6 0 - - blank $-11.367.741 Пензиониран
11 A-21 14 0 0 0 0 6 17 0.35 - 262 blank $20.025.459 Задржи група
10 R-29 10 0 0 0 0 20 17 1.18 - 346 blank $13.331.961 Промовиран*
9 R-29 29 0 0 0 0 0 4 0 - - blank $-15.648.128 Задржи група
8 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
7 R-32 30 0 0 0 0 0 9 0 - - blank $-4.563.181 Задржи група
4 R-16 30 0 0 0 0 0 1 0 - - blank $6.598.369 Задржи група