Профил на менаџерот: Flavio Xavier

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Flavio Xavier
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 29, 2019
Последна интеракција: Апр 14 2020, 19:27:22
Постови на форумот:17  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (60)
Освоени поени:0 (160)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.67)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 25, 2019)
Достигнувања:

6% отклучени

(21/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Flavio Xavier Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 71, Трка 10
Број на најавувања:534
Време поминато на ГПРО:276.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Flavio Xavier (Последна обнова: Мар 11 2020, 15:57:45)
—>>pro it goes