Профил на менаџерот: Javier Linares Garcia

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Javier Linares Garcia
Држава: Ирак
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 1, 2019
Последна интеракција: Денес во 10:04:17
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (52)
Освоени поени:0 (141)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:1 (5)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: 0 (2.71)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

9% отклучени

(30/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Javier Linares Garcia Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 71, Трка 11
Број на најавувања:420
Време поминато на ГПРО:80.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 46
Позиција во сезоната:23
Пари: $??.???.???
Возач: Scott Clarke (100)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:7
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Electroluxery (A46) - 32 трки
elecBay (R67) - 5 трки
Kony (R67) - 25 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-46 13 0 0 0 0 8 16 0.5 R1 4130 Pipirelli $61.502.716 Задржи група
72 R-67 1 5 12 4 4 115 17 6.76 F 2712 Pipirelli $63.865.665 Промовиран
71 R-108 9 0 2 0 0 18 6 3 - 6877 Pipirelli $-232.893 Задржи група