Профил на менаџерот: Kincső Kankalin

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kincső Kankalin
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 9, 2019
Последна интеракција: Фев 15 2020, 20:22:34
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (41)
Освоени поени:0 (153)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (3.73)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(13/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kincső Kankalin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 4
Број на најавувања:463
Време поминато на ГПРО:6.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 A-72 36 0 0 0 0 0 11 0 R1 6193 Pipirelli $5.177.417 Пензиониран
73 R-174 2 1 13 0 1 111 17 6.53 SF 4315 Pipirelli $7.138.328 Промовиран
72 R-174 8 0 1 0 1 42 13 3.23 - 5885 Pipirelli $20.692.661 Задржи група