Профил на менаџерот: Stefan Aartman

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Stefan Aartman
Држава: Холандија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 28, 2019
Последна интеракција: Јан 23 2020, 12:15:26
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (6)
Освоени поени:0 (1)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.17)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Stefan Aartman Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 10
Број на најавувања:8
Време поминато на ГПРО:1.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-84 18 0 0 0 0 0 1 0 - 9166 Pipirelli $22.064.000 Задржи група
73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 R-175 18 0 0 0 0 1 5 0.2 - 7196 Pipirelli $41.012.330 Задржи група