Профил на менаџерот: Csaba Fulop

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Csaba Fulop
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 30, 2019
Последна интеракција: Апр 1 2020, 13:35:02
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (13)
Освоени поени:0 (0)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 0 (0)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(0/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Csaba Fulop Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 10
Број на најавувања:15
Време поминато на ГПРО:2.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Свршен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 30
Позиција во сезоната:21
Пари: $??.???.???
Возач: Martin Purley (90)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Any-SMS (R30) - 3 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-30 18 0 0 0 0 0 2 0 R1 9037 Pipirelli $11.443.093 Задржи група
73 R-137 23 0 0 0 0 0 3 0 R2 10192 Pipirelli $19.803.075 Задржи група
72 R-137 26 0 0 0 0 0 5 0 - 7478 Pipirelli $26.055.978 Задржи група