Профил на менаџерот: Recai Kutmayan

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Recai Kutmayan
Држава: Турција
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 2, 2019
Последна интеракција: Фев 23 2020, 13:29:51
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (18)
Освоени поени:0 (8)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.44)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 2, 2019)
Достигнувања:

1% отклучени

(4/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Recai Kutmayan Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 11
Број на најавувања:98
Време поминато на ГПРО:12.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-136 21 0 0 0 0 0 4 0 R1 8739 Pipirelli $-4.815.275 Задржи група
73 R-136 13 0 0 0 0 4 8 0.5 R2 8138 Pipirelli $-8.082.119 Задржи група
72 R-136 17 0 0 0 0 4 6 0.67 - 6991 Pipirelli $1.712.456 Задржи група