Профил на менаџерот: Kamil Żmuda

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kamil Żmuda
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 14, 2019
Последна интеракција: Јан 21 2020, 22:01:27
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:4 (25)
Освоени поени:0 (147)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (10)
Просечно поени/трка: 0 (5.88)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(58/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kamil Żmuda Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 14
Број на најавувања:240
Време поминато на ГПРО:28.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 34
Позиција во сезоната:37
Пари: $?.???.???
Возач: Davide Franchi (95)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:7
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 R-167 1 12 15 13 10 146 17 8.59 F 3112 Pipirelli $7.259.468 Промовиран
72 R-167 17 0 0 0 0 1 4 0.25 - 7111 Pipirelli $20.505.466 Задржи група