Профил на менаџерот: Sebastián González

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sebastián González
Држава: Уругвај
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 5, 2019
Последна интеракција: Мај 20 2022, 22:54:05
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (231)
Освоени поени:3 (151)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (5)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 0.27 (0.65)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(17/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sebastián González Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 73, Трка 2
Број на најавувања:1453
Време поминато на ГПРО:147.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 19
Позиција во сезоната:14
Пари: $??.???.???
Возач: Patrick Migault (95)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:11
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-19 17 0 0 0 0 3 14 0.21 R1 5312 Pipirelli $2.862.440 Задржи група
85 R-19 12 0 0 0 0 6 12 0.5 R1 5853 Pipirelli $22.227.775 Задржи група
84 R-19 15 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 4504 Pipirelli $2.562.218 Задржи група
83 R-19 13 0 0 0 0 10 16 0.62 R1 4425 Pipirelli $19.386.464 Задржи група
82 R-19 18 0 0 0 0 0 14 0 R2 5512 Pipirelli $16.110.866 Задржи група
81 R-19 9 0 1 0 0 31 17 1.82 R1 3212 Pipirelli $6.621.086 Задржи група
80 R-19 5 1 3 2 0 53 17 3.12 QF 3065 Pipirelli $21.494.841 Задржи група
79 R-19 19 0 0 0 0 0 17 0 R2 4566 Pipirelli $21.058.293 Задржи група
78 R-19 18 0 0 0 0 0 17 0 R1 4385 Pipirelli $2.642.571 Задржи група
77 R-19 12 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 3188 Pipirelli $9.799.115 Задржи група
76 A-51 38 0 0 0 0 0 16 0 R1 5637 Pipirelli $17.326.800 Испаднат
75 A-51 32 0 0 0 0 0 16 0 - 4524 Pipirelli $725.841 Задржи група
74 R-60 8 0 1 0 0 25 16 1.56 R2 4626 Pipirelli $14.950.967 Промовиран
73 R-60 14 0 0 0 0 5 15 0.33 QF 5638 Pipirelli $49.313.798 Задржи група