Профил на менаџерот: Gabriel Pavez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Gabriel Pavez
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 27, 2019
Последна интеракција: Мај 8 2020, 00:32:19
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (36)
Освоени поени:0 (163)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (4.53)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

19% отклучени

(70/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gabriel Pavez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 73, Трка 16
Број на најавувања:129
Време поминато на ГПРО:28.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
77-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
76 A-46 39 0 0 0 0 0 0 - - 9869 Pipirelli $12.542.270 Пензиониран
75 A-46 16 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 2413 Pipirelli $14.703.794 Задржи група
74 R-148 1 14 14 16 11 152 17 8.94 W 1866 Pipirelli $20.894.911 Промовиран
73 R-148 17 0 0 0 0 1 2 0.5 - 6791 Pipirelli $-5.859.967 Задржи група