Профил на менаџерот: Rens Kaes

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Rens Kaes
Држава: Белгија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јан 15, 2020
Последна интеракција: Окт 12 2020, 10:59:15
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (56)
Освоени поени:0 (249)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (23)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (4.45)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

19% отклучени

(69/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Rens Kaes Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 74, Трка 3
Број на најавувања:276
Време поминато на ГПРО:42.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
79-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
78 A-87 38 0 0 0 0 0 0 - - 9718 Pipirelli $-15.140.636 Пензиониран
77 A-87 28 0 0 0 0 0 10 0 R1 6793 Pipirelli $4.944.784 Задржи група
76 A-87 7 0 0 0 0 29 16 1.81 R1 4540 Pipirelli $20.443.212 Задржи група
75 R-120 1 12 15 13 13 150 17 8.82 W 2120 Pipirelli $22.059.651 Промовиран
74 R-120 5 0 8 0 2 70 13 5.38 - 5924 Pipirelli $-22.753.384 Задржи група