Профил на менаџерот: Leonardo Véras

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Leonardo Véras
Држава: Бразил
Пол:Не е определено
Се приклучи:Мар 3, 2020
Последна интеракција: Јан 6 2022, 19:39:02
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (64)
Освоени поени:0 (163)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (16)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (2.55)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 6, 2020)
Достигнувања:

6% отклучени

(22/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Leonardo Véras Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 75, Трка 1
Број на најавувања:451
Време поминато на ГПРО:95.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
85 R-19 15 0 0 0 0 1 3 0.33 - 7504 Pipirelli $20.925.256 Задржи група
79-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
78 A-35 21 0 0 0 0 4 10 0.4 R2 6732 Pipirelli $-20.516.280 Испаднат
77 A-35 6 1 4 0 0 48 17 2.82 R1 964 Pipirelli $19.292.822 Задржи група
76 A-35 16 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 2906 Pipirelli $24.525.403 Задржи група
75 R-158 3 4 12 1 0 106 17 6.24 SF 3061 Pipirelli $3.975.813 Промовиран
74 R-158 28 0 0 0 0 0 0 - - 7113 Pipirelli $15.030.000 Задржи група