Профил на менаџерот: Wojciech Bekierz

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Wojciech Bekierz
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 14, 2020
Последна интеракција: Вчера во 17:58:25
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (191)
Освоени поени:22 (441)
Победи:2 (7)
Подиуми:2 (30)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:1 (17)
Просечно поени/трка: 2 (2.31)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(61/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Wojciech Bekierz Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 76, Трка 1
Број на најавувања:801
Време поминато на ГПРО:114.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 68
Позиција во сезоната:8
Пари: $??.???.???
Возач: Christijan Van Lagen (106)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:9
Гуми: Pipirelli
Име на тим: POLAND RACING TEAM
Екипен пласман:405
Поени на тимот:98.9335

Спонзори

Science (A68) - 19 трки
Seabelt (R9) - 4 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 A-68 26 0 0 0 0 0 16 0 R2 4918 Pipirelli $37.956.582 Задржи група
85 A-68 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 5335 Pipirelli $28.325.891 Задржи група
84 R-9 2 1 9 9 4 95 17 5.59 F 4163 Pipirelli $12.677.127 Промовиран
83 R-9 5 1 2 0 1 56 16 3.5 QF 4055 Pipirelli $-16.665.577 Задржи група
82 R-9 6 0 5 0 3 57 17 3.35 QF 2943 Pipirelli $31.801.972 Задржи група
81 R-9 8 1 2 0 1 29 16 1.81 R1 4422 Pipirelli $-20.993.605 Задржи група
80 A-31 35 0 0 0 0 0 17 0 - 4746 Pipirelli $-22.100.094 Испаднат
79 R-41 4 2 6 1 3 84 17 4.94 SF 2741 Pipirelli $4.833.876 Промовиран
78 R-41 6 0 0 0 1 47 17 2.76 QF 3324 Pipirelli $10.114.546 Задржи група
77 R-41 9 0 3 1 2 34 15 2.27 QF 5619 Pipirelli $-8.116.902 Задржи група
76 R-41 11 0 1 0 1 17 15 1.13 R1 5870 Pipirelli $-12.383.007 Задржи група