Профил на менаџерот: Alexandar Ivanov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Alexandar Ivanov
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 16, 2020
Последна интеракција: Апр 24 2022, 20:26:08
Постови на форумот:0  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:1 (15)
Освоени поени:0 (0)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 0 (0)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(1/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alexandar Ivanov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 77, Трка 8
Број на најавувања:99
Време поминато на ГПРО:12.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 20
Позиција во сезоната:21
Пари: $??.???.???
Возач: Alberto Leoni (76)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Volfo Trucks (R20) - 2 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-20 21 0 0 0 0 0 8 0 R2 6733 Pipirelli $-6.983.407 Задржи група
85 R-20 25 0 0 0 0 0 5 0 - 7501 Pipirelli $-2.029.247 Задржи група
78-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
77 R-153 22 0 0 0 0 0 1 0 R1 9635 Pipirelli $26.087.000 Задржи група
76 R-164 31 0 0 0 0 0 0 - - 9083 Pipirelli $20.950.664 Задржи група