Профил на менаџерот: Szczepan Kozioł

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Szczepan Kozioł
Држава: Полска
Пол:Не е определено
Се приклучи:Окт 29, 2020
Последна интеракција: Апр 21 2021, 11:12:35
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (39)
Освоени поени:0 (151)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (16)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (3.87)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(48/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Szczepan Kozioł Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 78, Трка 13
Број на најавувања:744
Време поминато на ГПРО:43.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
81 A-28 38 0 0 0 0 0 1 0 - 8839 Pipirelli $25.677.051 Пензиониран
80 A-28 33 0 0 0 0 0 17 0 - 2826 Pipirelli $17.694.898 Задржи група
79 R-5 1 10 16 10 4 145 17 8.53 W 2702 Pipirelli $41.389.855 Промовиран
78 R-5 12 0 0 0 0 6 4 1.5 - 7327 Pipirelli $8.749.606 Задржи група