Профил на менаџерот: Robert Mctarsney Jr.

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Robert Mctarsney Jr.
Држава: САД
Пол:Не е определено
Се приклучи:Дек 10, 2020
Последна интеракција: Јун 18 2021, 15:17:57
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (47)
Освоени поени:8 (68)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (1)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 1.14 (1.45)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 16, 2020)
Достигнувања:

2% отклучени

(7/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Robert Mctarsney Jr. Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 79, Трка 7
Број на најавувања:167
Време поминато на ГПРО:37.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 4
Позиција во сезоната:13
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Sauber Racing
Екипен пласман:342
Поени на тимот:81.0668

Спонзори

OAOL (R4) - 3 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
81 A-22 38 0 0 0 0 0 14 0 - 6661 Pipirelli $14.511.024 Испаднат
80 R-100 6 0 0 0 0 48 17 2.82 QF 3462 Pipirelli $5.008.209 Промовиран
79 R-100 13 0 1 0 0 12 9 1.33 - 6325 Pipirelli $-4.148.361 Задржи група