Профил на менаџерот: Paulo Ricardo

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paulo Ricardo
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 9, 2021
Последна интеракција: Фев 8 2022, 10:58:44
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (90)
Освоени поени:0 (52)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (4)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.58)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(9/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paulo Ricardo Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 80, Трка 6
Број на најавувања:300
Време поминато на ГПРО:37.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
85 R-20 16 0 0 0 0 5 14 0.36 R1 5073 Pipirelli $27.040.547 Задржи група
84 R-20 15 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 4558 Pipirelli $12.157.743 Задржи група
83 R-20 11 0 1 0 0 8 15 0.53 R1 4872 Pipirelli $17.427.719 Задржи група
82 A-75 38 0 0 0 0 0 17 0 - 3091 Pipirelli $22.360.691 Испаднат
81 R-57 8 1 3 0 0 35 17 2.06 QF 3270 Pipirelli $21.535.618 Промовиран
80 R-57 16 0 0 0 0 3 11 0.27 - 6075 Pipirelli $17.151.672 Задржи група