Профил на менаџерот: Matti Dahl

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Matti Dahl
Држава: Финска
Пол:Не е определено
Се приклучи:Мар 15, 2021
Последна интеракција: Јун 17 2021, 18:17:00
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (25)
Освоени поени:0 (28)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.12)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(7/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Matti Dahl Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 80, Трка 16
Број на најавувања:129
Време поминато на ГПРО:26.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
82 R-9 16 0 0 0 0 0 6 0 R2 7647 Pipirelli $3.355.312 Задржи група
81 R-9 9 0 0 0 2 28 17 1.65 QF 3628 Pipirelli $6.389.486 Задржи група
80 R-9 20 0 0 0 0 0 2 0 - 6946 Pipirelli $6.703.670 Задржи група