Профил на менаџерот: Levente Kolozsvári

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Levente Kolozsvári
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 10, 2021
Последна интеракција: Мај 12 2022, 08:38:15
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (97)
Освоени поени:5 (127)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (5)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 1.67 (1.31)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(13/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Levente Kolozsvári Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 81, Трка 6
Број на најавувања:1037
Време поминато на ГПРО:113.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Момче

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 83
Позиција во сезоната:12
Пари: $??.???.???
Возач: Elio Liuzzi (90)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Rush Racing Team
Екипен пласман:417
Поени на тимот:76.4667

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-83 17 0 0 0 0 2 14 0.14 QF 5270 Pipirelli $49.298.308 Задржи група
85 R-83 6 1 1 2 0 45 17 2.65 QF 3611 Pipirelli $55.265.149 Задржи група
84 A-54 36 0 0 0 0 0 17 0 - 4064 Pipirelli $-17.675.105 Испаднат
83 R-150 4 0 4 0 0 69 17 4.06 QF 2569 Pipirelli $10.885.469 Промовиран
82 R-9 14 0 0 0 0 0 17 0 R2 3617 Pipirelli $-3.449.821 Задржи група
81 R-9 14 0 0 0 0 6 12 0.5 - 5754 Pipirelli $1.506.107 Задржи група