Профил на менаџерот: Chris Hanus

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Chris Hanus
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 19, 2021
Последна интеракција: Мај 21 2022, 06:01:21
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (54)
Освоени поени:6 (40)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (1)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 0.55 (0.74)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(5/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Chris Hanus Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 84, Трка 6
Број на најавувања:302
Време поминато на ГПРО:27.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 19
Позиција во сезоната:11
Пари: $?.???.???
Возач: Philippe van de Poele (95)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:8
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

City (R19) - 24 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-19 9 0 1 0 0 24 16 1.5 R1 4329 Pipirelli $1.165.468 Задржи група
85 R-19 11 0 0 0 0 10 17 0.59 QF 3749 Pipirelli $-510.517 Задржи група
84 R-19 18 0 0 0 0 0 10 0 - 5974 Pipirelli $4.259.050 Задржи група