Профил на менаџерот: Ata Kaya

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ata Kaya
Држава: Турција
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 31, 2009
Последна интеракција: Ное 7 2019, 13:04:12
Постови на форумот:221  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (676)
Освоени поени:0 (1426)
Победи:0 (50)
Подиуми:0 (121)
Пол-позиции:0 (24)
Најбрзи круга:0 (22)
Просечно поени/трка: - (2.11)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 14, 2012)
Достигнувања:

33% отклучени

(117/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ata Kaya Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 15
Број на најавувања:11806
Време поминато на ГПРО:2667.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Ata Kaya (Последна обнова: Мај 8 2015, 09:15:24)
#ForzaAlo !! #FA14 👍💪✌️