Профил на менаџерот: Marzia Taibbi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marzia Taibbi
Држава: Италија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Фев 5, 2022
Последна интеракција: Денес во 00:32:02
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (47)
Освоени поени:30 (247)
Победи:0 (15)
Подиуми:3 (25)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:1 (22)
Просечно поени/трка: 2 (5.26)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

23% отклучени

(85/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marzia Taibbi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 86, Трка 1
Број на најавувања:594
Време поминато на ГПРО:226.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 3
Позиција во сезоната:9
Пари: $-??.???.???
Возач: Thomas Klein (108)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:14
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Gli Stellari
Екипен пласман:222
Поени на тимот:239.9331

Спонзори

Fijutsu (R136) - 36 трки
Ivory Seal (R136) - 12 трки
GUSPLM Solutions (R136) - 8 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Marzia Taibbi (Последна обнова: Јун 11 2022, 03:21:38)
Stagione Rocky 87: 17 giri veloci - 17 pole position - 14 vittorie- vittoria campionato e vittoria della coppa - promozione in amateur