Профил на менаџерот: Zoran Andric

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Zoran Andric
Држава: Хрватска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 18, 2009
Последна интеракција: Апр 28 2022, 16:35:39
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (169)
Освоени поени:0 (389)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (30)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (2.3)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(24/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Zoran Andric Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 16, Трка 1
Број на најавувања:955
Време поминато на ГПРО:208.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
85 R-19 14 0 0 0 0 1 4 0.25 - 7155 Pipirelli $6.093.714 Задржи група
58-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 R-116 12 0 0 0 0 6 9 0.67 R2 8846 Pipirelli $-16.657.075 Задржи група
56 R-116 5 1 4 0 1 62 17 3.65 SF 3928 Pipirelli $3.764.400 Задржи група
55 R-116 5 0 0 0 0 54 16 3.38 QF 5776 Pipirelli $6.970.643 Задржи група
51-54 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 R-70 23 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $14.529.423 Задржи група
49 R-229 5 1 5 0 0 60 15 4 R2 - Pipirelli $-868.688 Задржи група
48 R-229 9 1 2 0 1 21 6 3.5 R1 - Pipirelli $-15.403.356 Задржи група
47 R-229 10 0 4 0 0 24 6 4 R1 - Pipirelli $9.267.905 Задржи група
46 R-229 5 2 5 0 0 57 14 4.07 SF - Pipirelli $-5.881.763 Задржи група
45 A-4 33 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $-3.285.226 Испаднат
44 R-314 3 2 6 0 0 64 17 3.76 SF ? Pipirelli $7.407.391 Промовиран
43 R-314 19 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Pipirelli $2.259.350 Задржи група
22-42 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
21 R-78 15 0 1 0 0 6 7 0.86 R2 - Pipirelli $-25.360.075 Задржи група
19-20 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
18 R-170 17 0 0 0 0 5 7 0.71 QF - Pipirelli $-16.178.889 Задржи група
17 R-170 17 0 1 0 0 8 7 1.14 R2 - Pipirelli $-14.683.057 Задржи група
16 R-170 9 1 2 0 2 18 15 1.2 R1 - blank $-5.049.714 Задржи група