Профил на менаџерот: Igor Augusto

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Igor Augusto
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 19, 2009
Последна интеракција: Вчера во 22:12:32
Постови на форумот:2653  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (879)
Освоени поени:39 (1761)
Победи:0 (62)
Подиуми:3 (132)
Пол-позиции:8 (99)
Најбрзи круга:1 (55)
Просечно поени/трка: 2.6 (2)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 19, 2015)
Достигнувања:

56% отклучени

(196/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Igor Augusto Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 16, Трка 2
Број на најавувања:19787
Време поминато на ГПРО:6604.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 61
Позиција во сезоната:6
Пари: $???.???.???
Возач: Andre Kirchhöfer (125)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:32
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Crazy Train Motorsport
Екипен пласман:10
Поени на тимот:525.4004

Спонзори

Hutchison Pooh (A61) - 22 трки
City (A61) - 12 трки
Down Chemical (A61) - 4 трки
SUP (A61) - 8 трки
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Igor Augusto (Последна обнова: Мар 28 2018, 19:50:59)
GO Crazy Train! 🏆