Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First taste (Победа на една трка во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 8.68 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 480 481 482 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Sméagol LumRookie - 65Сезона 77, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavio AleRookie - 165Сезона 77, Трка 7, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj KrausRookie - 76Сезона 77, Трка 7, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisRookie - 88Сезона 77, Трка 7, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo LorenzónRookie - 27Сезона 77, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SarraRookie - 87Сезона 77, Трка 7, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin WeedaRookie - 140Сезона 77, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector IbarraRookie - 50Сезона 77, Трка 7, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LosiRookie - 64Сезона 77, Трка 7, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin IgnatovRookie - 162Сезона 77, Трка 7, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bradley CaoRookie - 158Сезона 77, Трка 7, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro BaenaRookie - 127Сезона 77, Трка 7, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan IraolaRookie - 68Сезона 77, Трка 7, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ComparoneRookie - 16Сезона 77, Трка 7, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alonso Carbajal TapiaRookie - 167Сезона 77, Трка 7, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosRookie - 166Сезона 77, Трка 7, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmen Espejo AndujarRookie - 20Сезона 77, Трка 6, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo PahatiRookie - 47Сезона 77, Трка 6, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BadosiRookie - 46Сезона 77, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel AstudilloRookie - 38Сезона 77, Трка 6, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvano SiniRookie - 62Сезона 77, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orion PaxRookie - 71Сезона 77, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HanyiRookie - 80Сезона 77, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radu RogerRookie - 144Сезона 77, Трка 6, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence GulácsiRookie - 142Сезона 77, Трка 6, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente Flores GuzmanRookie - 76Сезона 77, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Noe MontoyaAmateur - 14Сезона 77, Трка 6, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartłomiej JaroszRookie - 131Сезона 77, Трка 6, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš IvičičRookie - 157Сезона 77, Трка 5, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SidRookie - 132Сезона 77, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caro PereyraRookie - 146Сезона 77, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Struan BewseyRookie - 3Сезона 77, Трка 5, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MihaylovRookie - 154Сезона 77, Трка 5, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas TizzanoRookie - 46Сезона 77, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz WesołowskiRookie - 4Сезона 77, Трка 5, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard VisserRookie - 102Сезона 77, Трка 5, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel DouradoRookie - 22Сезона 77, Трка 5, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Сергей КаменевRookie - 134Сезона 77, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben CallaghanRookie - 45Сезона 77, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz SchmittRookie - 104Сезона 77, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarede A. WavgenhakRookie - 88Сезона 77, Трка 4, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernie LomaxRookie - 61Сезона 77, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernanda GomesRookie - 161Сезона 77, Трка 4, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolaj BirkholmRookie - 112Сезона 77, Трка 4, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tito BarleyRookie - 60Сезона 77, Трка 4, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CalaveraRookie - 57Сезона 77, Трка 4, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikita GuidottiRookie - 1Сезона 77, Трка 4, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikeluz PuzonicRookie - 48Сезона 77, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuRookie - 126Сезона 77, Трка 4, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha MittendorferRookie - 131Сезона 77, Трка 4, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tero PirhonenRookie - 14Сезона 77, Трка 4, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kahue FenaltiRookie - 79Сезона 77, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo Di MeoRookie - 11Сезона 77, Трка 4, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar SuligaRookie - 74Сезона 77, Трка 4, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel HuertaRookie - 145Сезона 77, Трка 4, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Osvaldo VicicontiRookie - 35Сезона 77, Трка 4, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo FerroRookie - 152Сезона 77, Трка 4, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerald LabbeRookie - 39Сезона 77, Трка 4, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrés GuzmánRookie - 8Сезона 77, Трка 4, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints BertulisAmateur - 76Сезона 77, Трка 4, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aristodemo CecereRookie - 115Сезона 77, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo SoberónRookie - 44Сезона 77, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz NatanRookie - 168Сезона 77, Трка 3, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor LeonardoRookie - 33Сезона 77, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea BattistoniRookie - 61Сезона 77, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaRookie - 135Сезона 77, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosRookie - 147Сезона 77, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan MomaRookie - 29Сезона 77, Трка 3, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel StřihavkaRookie - 20Сезона 77, Трка 3, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio PuentesRookie - 160Сезона 77, Трка 3, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico RacingRookie - 144Сезона 77, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansRookie - 127Сезона 77, Трка 3, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilian IlievRookie - 116Сезона 77, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charlie HarperRookie - 152Сезона 77, Трка 3, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wüterich StreithanselRookie - 142Сезона 77, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos BombiniRookie - 15Сезона 77, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav TsanevRookie - 145Сезона 77, Трка 3, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert GrafRookie - 39Сезона 77, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz PietrzykRookie - 131Сезона 77, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain RouthierAmateur - 87Сезона 77, Трка 3, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois GervaisRookie - 57Сезона 77, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark LiddleRookie - 128Сезона 77, Трка 3, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz KrupaRookie - 101Сезона 77, Трка 3, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs OsándRookie - 29Сезона 77, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tsubasa OliverRookie - 166Сезона 77, Трка 2, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas KohlerRookie - 156Сезона 77, Трка 2, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz KuczRookie - 18Сезона 77, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo Alejandro DiazRookie - 102Сезона 77, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiRookie - 58Сезона 77, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris OllieRookie - 72Сезона 77, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caesar PérezRookie - 48Сезона 77, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo CuelloRookie - 130Сезона 77, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico MaillRookie - 91Сезона 77, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xico BentoRookie - 135Сезона 77, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SkachkovRookie - 100Сезона 77, Трка 2, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziRookie - 144Сезона 77, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clive GambleRookie - 94Сезона 77, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CallahanRookie - 141Сезона 77, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BiniRookie - 61Сезона 77, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiRookie - 111Сезона 77, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 480 481 482 » Брзо оди на страница: