Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro photo shoot (Заврши една трка во Про група на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 71.77 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Shannon PetersPro - 1Сезона 88, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 88, Трка 3, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BartolomeoPro - 22Сезона 88, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ZariņšPro - 21Сезона 88, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SarraPro - 21Сезона 88, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George AlexandruPro - 25Сезона 88, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teagarden WrecksPro - 10Сезона 88, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathPro - 25Сезона 88, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CambiPro - 7Сезона 87, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo LorenzónPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekPro - 3Сезона 87, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miodrag TomasevicPro - 5Сезона 87, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 3Сезона 87, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 87, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PasquiniPro - 16Сезона 87, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 87, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 87, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoPro - 14Сезона 87, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiMaster - 5Сезона 87, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cenk ŞengelPro - 23Сезона 87, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiPro - 2Сезона 87, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 14Сезона 87, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio NovaraPro - 7Сезона 87, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇevikalpliPro - 12Сезона 87, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 87, Трка 9, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 87, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almir KrijestoracMaster - 5Сезона 87, Трка 8, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naad LamsuiPro - 22Сезона 87, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonPro - 15Сезона 87, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka ČančarPro - 23Сезона 87, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoPro - 14Сезона 87, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 87, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel ZapataPro - 14Сезона 87, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel TornPro - 14Сезона 87, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ZanoliPro - 10Сезона 87, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetPro - 23Сезона 87, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolas TurunenPro - 25Сезона 87, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BaldacciniPro - 7Сезона 87, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Struan BewseyPro - 21Сезона 87, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PediconePro - 20Сезона 87, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan MartinPro - 13Сезона 87, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 87, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 87, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazMaster - 5Сезона 87, Трка 1, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreea DavidPro - 2Сезона 87, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 87, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Áron NógrádiPro - 10Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca SabbadiniPro - 9Сезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Osvaldo VicicontiAmateur - 61Сезона 86, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 86, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 86, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 86, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandiaan VdkPro - 23Сезона 86, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiPro - 14Сезона 86, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius PaulenasAmateur - 55Сезона 86, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Archit ModiPro - 9Сезона 86, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 86, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher DelehantyPro - 15Сезона 86, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sara LingreyPro - 3Сезона 86, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 86, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudemar TeichmannAmateur - 49Сезона 86, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 86, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 86, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 86, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichPro - 19Сезона 86, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytac BiberRetiredСезона 86, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe FabianoPro - 13Сезона 86, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ambroz PondelekPro - 14Сезона 86, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 86, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan VetrakAmateur - 2Сезона 86, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca GlaamPro - 2Сезона 86, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AbreuAmateur - 13Сезона 86, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris SutkusAmateur - 55Сезона 86, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas GötzAmateur - 73Сезона 86, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João OliveiraAmateur - 68Сезона 86, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 86, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozAmateur - 53Сезона 86, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicPro - 23Сезона 86, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 4Сезона 86, Трка 4, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy HardsPro - 10Сезона 86, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RogersPro - 1Сезона 86, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elvis AgassiPro - 3Сезона 86, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaEliteСезона 86, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Povilas ZukasPro - 11Сезона 86, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerRookie - 31Сезона 86, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 86, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago GalloAmateur - 25Сезона 86, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BikauskasAmateur - 64Сезона 86, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 1Сезона 86, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerPro - 20Сезона 86, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo BonfantiPro - 1Сезона 85, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiRetiredСезона 85, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CartaxoRetiredСезона 85, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem CherRetiredСезона 85, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 85, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 85, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VilasRetiredСезона 85, Трка 15, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: