Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Standing tall Pro (Завршување на сите трки во сезоната на подиумот во Про групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 30284.57 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Aleksey OdegovPro - 1Сезона 75, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinPro - 24Сезона 69, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoPro - 22Сезона 62, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréEliteСезона 62, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 20Сезона 52, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel NikolovRetiredСезона 42, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey MochalovRetiredСезона 41, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan BahinovRetiredСезона 41, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovPro - 25Сезона 39, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pauli KäkeläRetiredСезона 37, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsAmateur - 2Сезона 20, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilda VicenteRetiredСезона 19, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludwig HenryRetiredСезона 18, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve SmithRetiredСезона 15, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary