Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Laguna Seca (Старт на една трка во Laguna Seca од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 74.42 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Roni MouraPro - 10Сезона 71, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix HorchEliteСезона 71, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DennisRookie - 4Сезона 71, Трка 12, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith StuartAmateur - 75Сезона 71, Трка 12, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwester SysakAmateur - 67Сезона 71, Трка 12, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KrowiakMaster - 4Сезона 71, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ToddAmateur - 51Сезона 71, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervins LicitisAmateur - 6Сезона 71, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve McevoyAmateur - 33Сезона 71, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigznePro - 15Сезона 71, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 71, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicRetiredСезона 71, Трка 12, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraAmateur - 74Сезона 71, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan MilliganRetiredСезона 71, Трка 12, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius GomesRetiredСезона 71, Трка 12, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel DiasAmateur - 41Сезона 71, Трка 12, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonMaster - 5Сезона 71, Трка 12, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FigueiraRetiredСезона 71, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MoroAmateur - 38Сезона 71, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezAmateur - 82Сезона 71, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin PasquierRetiredСезона 71, Трка 12, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim WrightAmateur - 43Сезона 71, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 20Сезона 71, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste TeixeiraAmateur - 89Сезона 71, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Istvan PipoRookie - 150Сезона 71, Трка 12, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyEliteСезона 71, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRookie - 66Сезона 71, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos Bobolis4EliteСезона 71, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew FedoseevRetiredСезона 71, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MontesPro - 10Сезона 71, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathPro - 5Сезона 71, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid GacekAmateur - 36Сезона 71, Трка 12, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig MudimanRetiredСезона 71, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 2Сезона 71, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián SógorkaAmateur - 27Сезона 71, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef ZuchaRetiredСезона 71, Трка 12, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoRetiredСезона 71, Трка 12, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo CerroniRetiredСезона 71, Трка 12, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 45Сезона 71, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor HarásekPro - 23Сезона 71, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reno MatoRetiredСезона 71, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorAmateur - 20Сезона 71, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 3Сезона 71, Трка 12, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert MárfiAmateur - 28Сезона 71, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms PolisAmateur - 70Сезона 71, Трка 12, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootAmateur - 15Сезона 71, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulia CerchiAmateur - 2Сезона 71, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen BosićRetiredСезона 71, Трка 12, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edin PozderRetiredСезона 71, Трка 12, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos AlonsoPro - 3Сезона 71, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alwin FarandiRetiredСезона 71, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt HanzliAmateur - 68Сезона 71, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekPro - 12Сезона 71, Трка 12, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh AndersonPro - 13Сезона 71, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio Humberto MachadoAmateur - 90Сезона 71, Трка 12, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo AndradePro - 14Сезона 71, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon UszakRetiredСезона 71, Трка 12, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Álmos HegedüsRetiredСезона 71, Трка 12, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eldin OrucRookie - 21Сезона 71, Трка 12, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto ReyesRookie - 124Сезона 71, Трка 12, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenPro - 1Сезона 71, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconPro - 21Сезона 71, Трка 12, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederico MelloRetiredСезона 71, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turi SgheiAmateur - 36Сезона 71, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ZamoraAmateur - 87Сезона 71, Трка 12, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaAmateur - 33Сезона 71, Трка 12, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiPro - 20Сезона 71, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd BodóAmateur - 54Сезона 71, Трка 12, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal GerardAmateur - 50Сезона 71, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalPro - 10Сезона 71, Трка 12, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zygmunt ZąbRookie - 71Сезона 71, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BuczkowskiPro - 18Сезона 71, Трка 12, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesAmateur - 80Сезона 71, Трка 12, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneAmateur - 51Сезона 71, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 99Сезона 71, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosPro - 10Сезона 71, Трка 12, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernand DuboisAmateur - 77Сезона 71, Трка 12, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro ArgemiPro - 11Сезона 71, Трка 12, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroMaster - 2Сезона 71, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtAmateur - 60Сезона 71, Трка 12, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann BerthetPro - 14Сезона 71, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BirkásRetiredСезона 71, Трка 12, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico CaninoAmateur - 73Сезона 71, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis BouriotisAmateur - 65Сезона 71, Трка 12, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 32Сезона 71, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo SolazziMaster - 1Сезона 71, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xristos PaspasAmateur - 39Сезона 71, Трка 12, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály SzékelyPro - 5Сезона 71, Трка 12, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla KastélyAmateur - 51Сезона 71, Трка 12, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FontaineRetiredСезона 71, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil VasilevRookie - 25Сезона 71, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppePro - 22Сезона 71, Трка 12, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis LinkusAmateur - 44Сезона 71, Трка 12, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zay WilliamsRetiredСезона 71, Трка 12, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloAmateur - 91Сезона 71, Трка 12, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BertoloAmateur - 90Сезона 71, Трка 12, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GrechAmateur - 5Сезона 71, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor EftimovRookie - 75Сезона 71, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson AnversRookie - 124Сезона 71, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peco MinoskiRookie - 71Сезона 71, Трка 12, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница: