Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Indianapolis (Старт на една трка во Indianapolis од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 86.71 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 47 48 49 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfAmateur - 23Сезона 77, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestMaster - 5Сезона 77, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas RuseckasMaster - 5Сезона 77, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenMaster - 4Сезона 77, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas GiniotisPro - 18Сезона 77, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsonAmateur - 51Сезона 77, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon Feltrin JeremiasPro - 2Сезона 77, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olli TamminenPro - 24Сезона 77, Трка 11, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt VargaPro - 16Сезона 77, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BernatAmateur - 27Сезона 77, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyAmateur - 10Сезона 77, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jun HoAmateur - 78Сезона 77, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giedrius ČekysAmateur - 79Сезона 77, Трка 11, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shiraj SenguptaAmateur - 59Сезона 77, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaPro - 18Сезона 77, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas MorkūnasAmateur - 27Сезона 77, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz PłatekMaster - 3Сезона 77, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BullAmateur - 4Сезона 77, Трка 11, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MiklovičMaster - 2Сезона 77, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben LansinkAmateur - 69Сезона 77, Трка 11, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mussulin JuniorAmateur - 75Сезона 77, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej WysmulskiAmateur - 29Сезона 77, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto OliveiraAmateur - 58Сезона 77, Трка 11, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tekin MustafaPro - 24Сезона 77, Трка 11, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovAmateur - 87Сезона 77, Трка 11, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerPro - 9Сезона 77, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan FukePro - 9Сезона 77, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joro GilunaRookie - 97Сезона 77, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadonePro - 25Сезона 77, Трка 11, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarcisio SilvaAmateur - 8Сезона 77, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip JadroňAmateur - 50Сезона 77, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael JozsaAmateur - 13Сезона 77, Трка 11, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoAmateur - 34Сезона 77, Трка 11, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo GadelhaRookie - 16Сезона 77, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichAmateur - 80Сезона 77, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoAmateur - 14Сезона 77, Трка 11, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićAmateur - 64Сезона 77, Трка 11, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KocsisRookie - 58Сезона 77, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoMaster - 1Сезона 77, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey KholdinPro - 19Сезона 77, Трка 11, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek BanasiakAmateur - 4Сезона 77, Трка 11, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio RossiAmateur - 57Сезона 77, Трка 11, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MazzettiAmateur - 13Сезона 77, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chew Kai WenPro - 20Сезона 77, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PieralisiAmateur - 61Сезона 77, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miky BassiAmateur - 29Сезона 77, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikAmateur - 84Сезона 77, Трка 11, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosPro - 7Сезона 77, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony GonzalezAmateur - 79Сезона 77, Трка 11, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack LevesqueRookie - 61Сезона 77, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerjan MeijerAmateur - 25Сезона 77, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre KarakayaAmateur - 17Сезона 77, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiPro - 5Сезона 77, Трка 11, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 15Сезона 77, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lars WillemsenAmateur - 3Сезона 77, Трка 11, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo SantosPro - 20Сезона 77, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraAmateur - 31Сезона 77, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 134Сезона 77, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien BoulangerPro - 17Сезона 77, Трка 11, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 MG van RensburgPro - 2Сезона 77, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallPro - 10Сезона 77, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 22Сезона 77, Трка 11, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 28Сезона 77, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MinniPro - 2Сезона 77, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien DuranvilleAmateur - 47Сезона 77, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniPro - 10Сезона 77, Трка 11, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkPro - 23Сезона 77, Трка 11, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce VasconcelosPro - 1Сезона 77, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István HenglPro - 10Сезона 77, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Feresin PedranaPro - 8Сезона 77, Трка 11, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 77, Трка 11, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsPro - 18Сезона 77, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazAmateur - 86Сезона 77, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 2Сезона 77, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LopezAmateur - 49Сезона 77, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir MarinovAmateur - 61Сезона 77, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dodi SütőRookie - 99Сезона 77, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 17Сезона 77, Трка 11, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 12Сезона 77, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzékelyhidiPro - 5Сезона 77, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniAmateur - 35Сезона 77, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul PrietoRookie - 114Сезона 77, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MckeownAmateur - 83Сезона 77, Трка 11, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson FavorettoAmateur - 67Сезона 77, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias HeinemeyerAmateur - 59Сезона 77, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantPro - 17Сезона 77, Трка 11, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 26Сезона 77, Трка 11, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MachareteAmateur - 55Сезона 77, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika RuutiainenPro - 24Сезона 77, Трка 11, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 18Сезона 77, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick RochaAmateur - 1Сезона 77, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aristodemo CecereAmateur - 39Сезона 77, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian DodanAmateur - 30Сезона 77, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Camilo CortesAmateur - 6Сезона 77, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniela PisaAmateur - 14Сезона 77, Трка 11, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoPro - 12Сезона 77, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lehir CabralAmateur - 43Сезона 77, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CosAmateur - 64Сезона 77, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam BerrisfordRookie - 80Сезона 77, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio Della ChianaPro - 15Сезона 77, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 47 48 49 » Брзо оди на страница: