Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Brands Hatch (Старт на една трка во Brands Hatch од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 67.99 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marcus SandbergPro - 3Сезона 72, Трка 2, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo HajkolenecPro - 18Сезона 72, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek JoniecPro - 7Сезона 72, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LisbonisAmateur - 8Сезона 72, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrightPro - 3Сезона 72, Трка 2, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juho TillonenAmateur - 76Сезона 72, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao TristaoAmateur - 1Сезона 72, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank BakkerPro - 20Сезона 72, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OrtegaRookie - 98Сезона 72, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiAmateur - 56Сезона 72, Трка 2, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mohamed AliRetiredСезона 72, Трка 2, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralRookie - 147Сезона 72, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TkachenkoPro - 4Сезона 72, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John StovallPro - 23Сезона 72, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian TataruAmateur - 78Сезона 72, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RollestonMaster - 1Сезона 72, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 154Сезона 72, Трка 2, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoPro - 25Сезона 72, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross BryantRetiredСезона 72, Трка 2, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martins MuizarajsRookie - 138Сезона 72, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DmitrenkoAmateur - 92Сезона 72, Трка 2, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio GuerreroAmateur - 84Сезона 72, Трка 2, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemek ŁukaszAmateur - 39Сезона 72, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GsRookie - 72Сезона 72, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric BolderPro - 10Сезона 72, Трка 2, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AndresAmateur - 28Сезона 72, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas VudisAmateur - 68Сезона 72, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus SiiderAmateur - 78Сезона 72, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Majkel SmithRookie - 136Сезона 72, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 15Сезона 72, Трка 2, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Axel HeritierPro - 25Сезона 72, Трка 2, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RogersRookie - 159Сезона 72, Трка 2, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MartincikAmateur - 53Сезона 72, Трка 2, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroAmateur - 24Сезона 72, Трка 2, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik SutoRookie - 173Сезона 72, Трка 2, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kacper LisPro - 1Сезона 72, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaPro - 12Сезона 72, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon YeomanRookie - 152Сезона 72, Трка 2, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorAmateur - 20Сезона 72, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba MárkusPro - 24Сезона 72, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PrášilAmateur - 25Сезона 72, Трка 2, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben DriAmateur - 46Сезона 72, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veljko BozicAmateur - 75Сезона 72, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter AdokPro - 22Сезона 72, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaPro - 16Сезона 72, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangMaster - 5Сезона 72, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav NyiriPro - 8Сезона 72, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 1Сезона 72, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KorsósAmateur - 55Сезона 72, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MassimoRookie - 9Сезона 72, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaAmateur - 47Сезона 72, Трка 2, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiAmateur - 76Сезона 72, Трка 2, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiMaster - 1Сезона 72, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 9Сезона 72, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanel RamicAmateur - 21Сезона 72, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás PapdiAmateur - 27Сезона 72, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe DonnaesRookie - 88Сезона 72, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian DumitrescuRookie - 144Сезона 72, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diniz AndréAmateur - 48Сезона 72, Трка 2, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jodenilson Bruce DiasRookie - 24Сезона 72, Трка 2, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando OliveiraRookie - 165Сезона 72, Трка 2, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatAmateur - 52Сезона 72, Трка 2, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf OversierAmateur - 15Сезона 72, Трка 2, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicPro - 11Сезона 72, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninAmateur - 28Сезона 72, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ünal AtasoyAmateur - 7Сезона 72, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićPro - 13Сезона 72, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezPro - 1Сезона 72, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo SanchezPro - 1Сезона 72, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 4Сезона 72, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinPro - 22Сезона 72, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ShimojimaRookie - 38Сезона 72, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiPro - 20Сезона 72, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken TaliAmateur - 59Сезона 72, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MilojevicAmateur - 29Сезона 72, Трка 2, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VedMaster - 2Сезона 72, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukAmateur - 24Сезона 72, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkPro - 22Сезона 72, Трка 2, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo GrimoldiPro - 5Сезона 72, Трка 2, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro Garcia-lagoPro - 13Сезона 72, Трка 2, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 84Сезона 72, Трка 2, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BianchiAmateur - 47Сезона 72, Трка 2, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume AllartAmateur - 30Сезона 72, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando TrindadeAmateur - 38Сезона 72, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BuitronAmateur - 6Сезона 72, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 5Сезона 72, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip StańczykAmateur - 51Сезона 72, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip LaubertAmateur - 43Сезона 72, Трка 2, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás GömöriRookie - 60Сезона 72, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaPro - 24Сезона 72, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzabóRookie - 51Сезона 72, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert TóthPro - 17Сезона 72, Трка 2, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward LehmanAmateur - 6Сезона 72, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valery DovgopoliiAmateur - 36Сезона 72, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor DittrichAmateur - 21Сезона 72, Трка 2, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BertaniAmateur - 19Сезона 72, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoAmateur - 74Сезона 72, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ailton De SouzaRookie - 52Сезона 72, Трка 2, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 20Сезона 72, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница: