Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Silverstone (Старт на една трка во Silverstone од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 58.04 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Domantas RasalskisAmateur - 15Сезона 82, Трка 15, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffPro - 16Сезона 82, Трка 15, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecRetiredСезона 82, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakAmateur - 49Сезона 82, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosAmateur - 55Сезона 82, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni MyllynenAmateur - 48Сезона 82, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiRookie - 137Сезона 82, Трка 15, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri KondratPro - 5Сезона 82, Трка 15, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 82, Трка 15, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 82, Трка 15, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonPro - 1Сезона 82, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaAmateur - 4Сезона 82, Трка 15, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerPro - 22Сезона 82, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BiancuPro - 19Сезона 82, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 41Сезона 82, Трка 15, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 82, Трка 15, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian CalafirRetiredСезона 82, Трка 15, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 82, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nyári ZsoltRookie - 8Сезона 82, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuAmateur - 28Сезона 82, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian MelintePro - 5Сезона 82, Трка 15, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszAmateur - 17Сезона 82, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge HoraAmateur - 20Сезона 82, Трка 15, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolAmateur - 25Сезона 82, Трка 15, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar ValkarevAmateur - 5Сезона 82, Трка 15, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathAmateur - 8Сезона 82, Трка 15, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis MontyRetiredСезона 82, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 82, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ParsonsAmateur - 14Сезона 82, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 119Сезона 82, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KałużaRetiredСезона 82, Трка 15, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilija RadovanovicRetiredСезона 82, Трка 15, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 82, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 82, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack LevesqueAmateur - 59Сезона 82, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 3Сезона 82, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joery RietveldRetiredСезона 82, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel McconnellPro - 18Сезона 82, Трка 15, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinPro - 10Сезона 82, Трка 15, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan MüllerAmateur - 60Сезона 82, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 82, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste LiRetiredСезона 82, Трка 15, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiAmateur - 31Сезона 82, Трка 15, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 23Сезона 82, Трка 15, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimír MlnaříkRookie - 13Сезона 82, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 58Сезона 82, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagAmateur - 61Сезона 82, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 1Сезона 82, Трка 15, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio LópezPro - 13Сезона 82, Трка 15, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaldon NeyschensRetiredСезона 82, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 74Сезона 82, Трка 15, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlin AndreevRookie - 82Сезона 82, Трка 15, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 82, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerRookie - 31Сезона 82, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalAmateur - 3Сезона 82, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran MartosRookie - 19Сезона 82, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimon IvanovRookie - 87Сезона 82, Трка 15, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeu BolzanAmateur - 77Сезона 82, Трка 15, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 82, Трка 15, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajRetiredСезона 82, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor MitevPro - 8Сезона 82, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias HeinemeyerAmateur - 79Сезона 82, Трка 15, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 19Сезона 82, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge LucianoAmateur - 3Сезона 82, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Hernan GutierrezAmateur - 10Сезона 82, Трка 15, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakRookie - 135Сезона 82, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RobertiAmateur - 8Сезона 82, Трка 15, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikMaster - 2Сезона 82, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sante SeveriniAmateur - 57Сезона 82, Трка 15, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth GriffithsAmateur - 80Сезона 82, Трка 15, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 82, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexsandro LimaPro - 2Сезона 82, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MarfilRetiredСезона 82, Трка 15, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniela PisaRetiredСезона 82, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 19Сезона 82, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 37Сезона 82, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArbonaRookie - 13Сезона 82, Трка 15, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 82, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DavisAmateur - 52Сезона 82, Трка 15, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 82, Трка 15, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias FigueraAmateur - 46Сезона 82, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mandar KaleRetiredСезона 82, Трка 15, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 82, Трка 15, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 82, Трка 15, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airam RodriguezRetiredСезона 82, Трка 15, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 82, Трка 15, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca NanniAmateur - 63Сезона 82, Трка 15, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ChangoAmateur - 11Сезона 82, Трка 15, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KokoszkaAmateur - 2Сезона 82, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic EstellonAmateur - 47Сезона 82, Трка 15, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloRookie - 110Сезона 82, Трка 15, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 82, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rem JürgensonAmateur - 53Сезона 82, Трка 15, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharAmateur - 19Сезона 82, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo IborraAmateur - 30Сезона 82, Трка 15, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agustin BecchiRetiredСезона 82, Трка 15, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićAmateur - 60Сезона 82, Трка 15, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PrimolRetiredСезона 82, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SerebryakovPro - 6Сезона 82, Трка 15, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 82, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница: