Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Istanbul (Старт на една трка во Istanbul од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.37 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 88 89 90 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Rui FonsecaRookie - 25Сезона 87, Трка 14, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius MuraskaAmateur - 35Сезона 87, Трка 14, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MadeiraRookie - 133Сезона 87, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoMaster - 2Сезона 87, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 14, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akshay DholeRookie - 111Сезона 87, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stef WrencAmateur - 14Сезона 87, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GuerraRookie - 94Сезона 87, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry HindePro - 10Сезона 87, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayPro - 4Сезона 87, Трка 14, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 12Сезона 87, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisAmateur - 38Сезона 87, Трка 14, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 14, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 14, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 14, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 16Сезона 87, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo AndradePro - 1Сезона 87, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 87, Трка 14, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicMaster - 1Сезона 87, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 87, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni Campos EstebanRookie - 33Сезона 87, Трка 14, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 76Сезона 87, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PariettiAmateur - 10Сезона 87, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 87, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimír MlnaříkRookie - 13Сезона 87, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 14, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaAmateur - 1Сезона 87, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno ToscanoPro - 15Сезона 87, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiAmateur - 19Сезона 87, Трка 14, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian GarcíaRookie - 79Сезона 87, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 14, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sárga GáborRookie - 95Сезона 87, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno MarquesPro - 4Сезона 87, Трка 14, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 87, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Hernan GutierrezAmateur - 10Сезона 87, Трка 14, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 87, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 14, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 14, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth WilliamsAmateur - 57Сезона 87, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasPro - 25Сезона 87, Трка 14, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 14, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex AlonsoPro - 19Сезона 87, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 87, Трка 14, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 14, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 14, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 87, Трка 14, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AlbertiniPro - 4Сезона 87, Трка 14, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martyn ShortAmateur - 1Сезона 87, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 14, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann JordaanPro - 3Сезона 87, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 14, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy RentesAmateur - 19Сезона 87, Трка 14, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dainius VaškysAmateur - 38Сезона 87, Трка 14, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo AndréAmateur - 52Сезона 87, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 87, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pepijn KolePro - 10Сезона 87, Трка 14, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BurgarellaPro - 24Сезона 87, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 14, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 14, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan PostolacheAmateur - 25Сезона 87, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MénardPro - 13Сезона 87, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 14, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenMaster - 4Сезона 87, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 4Сезона 87, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani MannilaAmateur - 56Сезона 87, Трка 14, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 14, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philipp WitzmannAmateur - 65Сезона 87, Трка 14, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard SawkinsAmateur - 30Сезона 87, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserAmateur - 2Сезона 87, Трка 14, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GelserRookie - 113Сезона 87, Трка 14, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekAmateur - 11Сезона 87, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SaccoPro - 3Сезона 87, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan PoulsenAmateur - 61Сезона 87, Трка 14, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosMaster - 5Сезона 87, Трка 14, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 88 89 90 » Брзо оди на страница: