Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Anderstorp (Старт на една трка во Anderstorp од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 61.64 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martin TajcnárMaster - 3Сезона 85, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerPro - 23Сезона 85, Трка 15, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 15, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 15, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MiguelRetiredСезона 85, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy UrbańskiAmateur - 1Сезона 85, Трка 15, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 85, Трка 15, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRetiredСезона 85, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 85, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 85, Трка 15, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 15, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 20Сезона 85, Трка 15, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GunshonRetiredСезона 85, Трка 15, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas TrainaviciusRookie - 61Сезона 85, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego LeonAmateur - 26Сезона 85, Трка 15, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 85, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis FragiadakisRookie - 95Сезона 85, Трка 15, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca PerrellaAmateur - 29Сезона 85, Трка 15, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 85, Трка 15, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosPro - 12Сезона 85, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 18Сезона 85, Трка 15, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 85, Трка 15, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 85, Трка 15, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl HandleyRetiredСезона 85, Трка 15, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renat AbdrahimovPro - 15Сезона 85, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan VillalongaAmateur - 33Сезона 85, Трка 15, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel NiggeRookie - 108Сезона 85, Трка 15, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Dominguez DiazPro - 14Сезона 85, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato CorreiaRookie - 147Сезона 85, Трка 15, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josser BuitragoAmateur - 61Сезона 85, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannRetiredСезона 85, Трка 15, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AndreazziniAmateur - 40Сезона 85, Трка 15, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DaltonAmateur - 7Сезона 85, Трка 15, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 15, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo DematteisAmateur - 22Сезона 85, Трка 15, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 85, Трка 15, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 15, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 85, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaMaster - 4Сезона 85, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 15, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio LucarelliRookie - 117Сезона 85, Трка 15, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 14Сезона 85, Трка 15, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 71Сезона 85, Трка 15, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevRookie - 48Сезона 85, Трка 15, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 85, Трка 15, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano De CamillisAmateur - 9Сезона 85, Трка 15, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier MeyvischRookie - 32Сезона 85, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoRookie - 96Сезона 85, Трка 15, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 85, Трка 15, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 54Сезона 85, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesAmateur - 59Сезона 85, Трка 15, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GaleanoAmateur - 18Сезона 85, Трка 15, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 85, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iacovos PapanikolaouRookie - 64Сезона 85, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas CirelliAmateur - 76Сезона 85, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 15, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnsx RobertoAmateur - 19Сезона 85, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 85, Трка 15, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 85, Трка 15, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David OláhRookie - 11Сезона 85, Трка 15, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 85, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRetiredСезона 85, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 85, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 119Сезона 85, Трка 15, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesRookie - 132Сезона 85, Трка 15, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agostinho BastosAmateur - 80Сезона 85, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoAmateur - 14Сезона 85, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 48Сезона 85, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ting LeeAmateur - 9Сезона 85, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 85, Трка 15, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 85, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha GeislerPro - 9Сезона 85, Трка 15, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders SandbergAmateur - 36Сезона 85, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian PetreRetiredСезона 85, Трка 15, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 15, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 1Сезона 85, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RosettiRetiredСезона 85, Трка 15, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraPro - 12Сезона 85, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosAmateur - 46Сезона 85, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 85, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom WildAmateur - 57Сезона 85, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny NicAmateur - 43Сезона 85, Трка 15, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NietoAmateur - 57Сезона 85, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris StankevičiusAmateur - 11Сезона 85, Трка 15, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbAmateur - 16Сезона 85, Трка 15, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten KwakAmateur - 24Сезона 85, Трка 15, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabri SilvaAmateur - 13Сезона 85, Трка 15, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница: