Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master photo shoot (Завршена една трка во Мастер групата на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 301.73 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 12 13 14 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 David MichlerMaster - 1Сезона 73, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaMaster - 3Сезона 73, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 5Сезона 73, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 73, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 1Сезона 73, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangMaster - 5Сезона 73, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor TóthMaster - 5Сезона 73, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren JohnMaster - 2Сезона 73, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SkrobińskiMaster - 3Сезона 73, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias ArandaMaster - 4Сезона 73, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiMaster - 1Сезона 73, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain GuillonMaster - 1Сезона 73, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 5Сезона 72, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo VettoriMaster - 2Сезона 72, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz OtworowskiPro - 2Сезона 72, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Sanchez CarenzoMaster - 3Сезона 72, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Philippe TeillietMaster - 2Сезона 72, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RodriguesPro - 10Сезона 72, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniMaster - 2Сезона 72, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiMaster - 3Сезона 72, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas LaskaridisMaster - 5Сезона 72, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboMaster - 5Сезона 72, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sinan BahadirMaster - 4Сезона 72, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihamér PálMaster - 1Сезона 72, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zygmunt ZąbMaster - 2Сезона 72, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannMaster - 1Сезона 72, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 72, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo LealMaster - 5Сезона 72, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MasonMaster - 4Сезона 72, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićMaster - 1Сезона 72, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DzidoMaster - 4Сезона 72, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciMaster - 1Сезона 72, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 2Сезона 72, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 72, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisEliteСезона 72, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboMaster - 4Сезона 72, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosMaster - 5Сезона 72, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaliy RepetskyMaster - 4Сезона 71, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert AmbrusPro - 23Сезона 71, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimMaster - 3Сезона 71, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Da SilvaMaster - 1Сезона 71, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 19Сезона 71, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichMaster - 4Сезона 71, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarRookie - 22Сезона 71, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociMaster - 2Сезона 71, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoMaster - 5Сезона 71, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikPro - 1Сезона 71, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 2Сезона 71, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerEliteСезона 71, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel AndradePro - 16Сезона 71, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiPro - 18Сезона 70, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabián RéPro - 16Сезона 70, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorMaster - 4Сезона 70, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 21Сезона 70, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenPro - 18Сезона 70, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoAmateur - 19Сезона 70, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoAmateur - 36Сезона 70, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert ViljanenPro - 1Сезона 70, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyEliteСезона 70, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsAmateur - 62Сезона 70, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SeibAmateur - 40Сезона 70, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MinniAmateur - 17Сезона 70, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagPro - 13Сезона 70, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiMaster - 3Сезона 70, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenMaster - 4Сезона 70, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 3Сезона 70, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchAmateur - 86Сезона 70, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitur TodorovRetiredСезона 70, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruPro - 25Сезона 70, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SosaMaster - 5Сезона 70, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael ZambranoAmateur - 65Сезона 70, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DoveEliteСезона 70, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudEliteСезона 70, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth LoveAmateur - 74Сезона 70, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierMaster - 4Сезона 70, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz NicewiczRookie - 96Сезона 69, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweRetiredСезона 69, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckMaster - 5Сезона 69, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarraguePro - 1Сезона 69, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HolmPro - 17Сезона 69, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiMaster - 1Сезона 69, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick QuearyAmateur - 72Сезона 69, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 2Сезона 69, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SlawsonPro - 23Сезона 69, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doru ParaschivMaster - 1Сезона 69, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiPro - 14Сезона 69, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaEliteСезона 69, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikMaster - 5Сезона 69, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darthson BonassoliAmateur - 65Сезона 69, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinMaster - 4Сезона 69, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonAmateur - 14Сезона 69, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserRookie - 56Сезона 69, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 69, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakRetiredСезона 69, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vass IstvánMaster - 2Сезона 69, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger BergmanMaster - 2Сезона 69, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoAmateur - 4Сезона 69, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicPro - 19Сезона 69, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł OtworowskiPro - 1Сезона 68, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno GuilhermeAmateur - 11Сезона 68, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 12 13 14 » Брзо оди на страница: