Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master photo shoot (Завршена една трка во Мастер групата на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 281.17 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Can YıldızMaster - 4Сезона 88, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 88, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 88, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart KievietMaster - 4Сезона 88, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 7Сезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 19Сезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 87, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 87, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeMaster - 4Сезона 87, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloMaster - 4Сезона 87, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaEliteСезона 87, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 87, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 87, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 87, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor NekrasovMaster - 5Сезона 87, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet OzturkMaster - 2Сезона 87, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 87, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniPro - 1Сезона 86, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 86, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CardonePro - 24Сезона 86, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 86, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 86, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 8Сезона 85, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 85, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 85, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 85, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaAmateur - 77Сезона 85, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdPro - 17Сезона 85, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 85, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeePro - 16Сезона 85, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 85, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 85, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 85, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevAmateur - 36Сезона 85, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 85, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko BertottiPro - 1Сезона 85, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 84, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaMaster - 3Сезона 84, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 84, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 80Сезона 84, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 84, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyRookie - 41Сезона 84, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergPro - 2Сезона 84, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 5Сезона 84, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaMaster - 1Сезона 84, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 84, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 28Сезона 84, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiAmateur - 35Сезона 83, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 1Сезона 83, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestAmateur - 29Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiRetiredСезона 83, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason DaughtyRetiredСезона 83, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 83, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuAmateur - 28Сезона 83, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 83, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry Le DenmatAmateur - 8Сезона 83, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 83, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 83, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighRetiredСезона 83, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 2Сезона 83, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo RamirezPro - 10Сезона 83, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanAmateur - 66Сезона 83, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SchöningAmateur - 34Сезона 83, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 83, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 63Сезона 82, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 25Сезона 82, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 82, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevAmateur - 49Сезона 82, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 82, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 82, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerRetiredСезона 82, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 82, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićPro - 10Сезона 82, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 82, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SchumacherAmateur - 52Сезона 82, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 15Сезона 82, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 2Сезона 82, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 70Сезона 82, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikPro - 17Сезона 82, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 82, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 81, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalojan AvramovRetiredСезона 81, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 25Сезона 81, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaAmateur - 36Сезона 81, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris StephanakisPro - 2Сезона 81, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixAmateur - 27Сезона 81, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellAmateur - 68Сезона 81, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PolikarpovRetiredСезона 81, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 80, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiPro - 17Сезона 80, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 18Сезона 80, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 16Сезона 80, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 80, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница: