Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Barcelona (Старт на една трка во Barcelona од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 82.19 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andy PopePro - 8Сезона 75, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart GregoryAmateur - 81Сезона 75, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 46Сезона 75, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter SilvaRetiredСезона 75, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam EdwardsRookie - 38Сезона 75, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaMaster - 1Сезона 75, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi SokuriRookie - 127Сезона 75, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc GinerAmateur - 38Сезона 75, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee IfansPro - 3Сезона 75, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo FariaAmateur - 53Сезона 75, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo OliveiraAmateur - 13Сезона 75, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar FosterRookie - 27Сезона 75, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip BuppPro - 20Сезона 75, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel GoguPro - 4Сезона 75, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cioponea ViorelAmateur - 52Сезона 75, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikoletta PosvanczPro - 15Сезона 75, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João NassarAmateur - 2Сезона 75, Трка 17, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 25Сезона 75, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentPro - 13Сезона 75, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızPro - 7Сезона 75, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen MladenovicAmateur - 55Сезона 75, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 68Сезона 75, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusAmateur - 85Сезона 75, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wieslaw LipskiAmateur - 49Сезона 75, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarPro - 22Сезона 75, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaMaster - 4Сезона 75, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaPro - 16Сезона 75, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey PerepechinAmateur - 46Сезона 75, Трка 17, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge HoraPro - 24Сезона 75, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiPro - 23Сезона 75, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 7Сезона 75, Трка 17, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfAmateur - 71Сезона 75, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerAmateur - 55Сезона 75, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter VegaRookie - 62Сезона 75, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardPro - 23Сезона 75, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas MierauRookie - 150Сезона 75, Трка 17, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkowronekAmateur - 40Сезона 75, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maks PodgornovAmateur - 2Сезона 75, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime ElizondoAmateur - 49Сезона 75, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonAmateur - 82Сезона 75, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 45Сезона 75, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyAmateur - 58Сезона 75, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KunchevAmateur - 5Сезона 75, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 41Сезона 75, Трка 17, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemir SantosAmateur - 70Сезона 75, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesPro - 3Сезона 75, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 3Сезона 75, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksPro - 12Сезона 75, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesAmateur - 58Сезона 75, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 75, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco PachecoAmateur - 72Сезона 75, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin UrtubeyPro - 6Сезона 75, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiril StoianovMaster - 4Сезона 75, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsEliteСезона 75, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo GutierrezAmateur - 8Сезона 75, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachPro - 19Сезона 75, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo AraújoPro - 13Сезона 75, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderPro - 12Сезона 75, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 2Сезона 75, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsPro - 20Сезона 75, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasPro - 10Сезона 75, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkePro - 2Сезона 75, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano ArgentiPro - 17Сезона 75, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico SchönherrAmateur - 33Сезона 75, Трка 17, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókRookie - 32Сезона 75, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorAmateur - 38Сезона 75, Трка 17, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 75, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárAmateur - 67Сезона 75, Трка 17, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissAmateur - 50Сезона 75, Трка 17, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierAmateur - 74Сезона 75, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Ricardo RibeiroAmateur - 84Сезона 75, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco PoldervaartAmateur - 12Сезона 75, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TramontanoPro - 13Сезона 75, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimison SouzaAmateur - 67Сезона 75, Трка 17, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos KafantarisRookie - 125Сезона 75, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalAmateur - 6Сезона 75, Трка 17, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanPro - 3Сезона 75, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas FohrmannPro - 5Сезона 75, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexi GraterolAmateur - 85Сезона 75, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsAmateur - 60Сезона 75, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 52Сезона 75, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timoleon PapageorgiouAmateur - 59Сезона 75, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav VodenicharskiAmateur - 73Сезона 75, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoPro - 10Сезона 75, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian FoleyAmateur - 57Сезона 75, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FerrariRookie - 40Сезона 75, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz GórnyAmateur - 90Сезона 75, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal PhilippePro - 1Сезона 75, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon MirandaPro - 25Сезона 75, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerPro - 15Сезона 75, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakAmateur - 89Сезона 75, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséMaster - 5Сезона 75, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno BritoPro - 20Сезона 75, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaz EliziarioAmateur - 70Сезона 75, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Weitzinger ZsoltRetiredСезона 75, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 64Сезона 75, Трка 17, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam BerrisfordRookie - 80Сезона 75, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani OlivaAmateur - 88Сезона 75, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownMaster - 3Сезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница: