Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Kyalami (Старт на една трка во Kyalami од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 50.15 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 85 86 87 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pedro CerqueiraAmateur - 24Сезона 86, Трка 1, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András CsiszárRetiredСезона 86, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykPro - 4Сезона 86, Трка 1, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 1, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 1, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 86, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRetiredСезона 86, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 86, Трка 1, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BlagerAmateur - 6Сезона 86, Трка 1, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke MasonRookie - 67Сезона 86, Трка 1, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoPro - 15Сезона 86, Трка 1, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 86, Трка 1, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo PompeiAmateur - 11Сезона 86, Трка 1, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicPro - 23Сезона 86, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MenciaAmateur - 76Сезона 86, Трка 1, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 1, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 1, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 58Сезона 86, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovAmateur - 13Сезона 86, Трка 1, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatolij PaskoPro - 3Сезона 86, Трка 1, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 1, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josser BuitragoAmateur - 61Сезона 86, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 1Сезона 86, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LombardoAmateur - 46Сезона 86, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoAmateur - 75Сезона 86, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 1, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 1, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 86, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin UrtubeyPro - 6Сезона 86, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinPro - 10Сезона 86, Трка 1, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 86, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claude TimmermansAmateur - 78Сезона 86, Трка 1, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BöffgenRookie - 128Сезона 86, Трка 1, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laci HolaAmateur - 48Сезона 86, Трка 1, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angéla VilágosiRetiredСезона 86, Трка 1, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos MichailidisRookie - 66Сезона 86, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bo JacksonRetiredСезона 86, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiuchnińskiAmateur - 5Сезона 86, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István MileRookie - 10Сезона 86, Трка 1, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Dos SantosRetiredСезона 86, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damien HamelinRetiredСезона 86, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRetiredСезона 86, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 1, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej RayboohinRookie - 60Сезона 86, Трка 1, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ademir VieiraAmateur - 50Сезона 86, Трка 1, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PuseyAmateur - 5Сезона 86, Трка 1, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 20Сезона 86, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 51Сезона 86, Трка 1, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 1, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 86, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 86, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 1, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SantanaAmateur - 52Сезона 86, Трка 1, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László JanicsákRookie - 100Сезона 86, Трка 1, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 86, Трка 1, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo CarnielAmateur - 16Сезона 86, Трка 1, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 1, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato MadureiraRookie - 78Сезона 86, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos PintérRookie - 125Сезона 86, Трка 1, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd MészárosRetiredСезона 86, Трка 1, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaAmateur - 37Сезона 86, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KomoróczyAmateur - 36Сезона 86, Трка 1, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MorenoAmateur - 79Сезона 86, Трка 1, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr DeviatovAmateur - 61Сезона 86, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 1, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy GoarinRookie - 7Сезона 86, Трка 1, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 86, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShurganovRookie - 67Сезона 86, Трка 1, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte OliveiraRookie - 141Сезона 86, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele MikscheAmateur - 53Сезона 86, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lefteris PowerRetiredСезона 86, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willie AventAmateur - 77Сезона 86, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 86, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregor SaluveerRetiredСезона 86, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darius PetkusAmateur - 10Сезона 86, Трка 1, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraPro - 12Сезона 86, Трка 1, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 86, Трка 1, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando Crespo MonsalveRookie - 42Сезона 86, Трка 1, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre WesthofenRetiredСезона 86, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DossonAmateur - 57Сезона 86, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodRookie - 75Сезона 86, Трка 1, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 86, Трка 1, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Machl MarkusRetiredСезона 86, Трка 1, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoann TravertRookie - 14Сезона 86, Трка 1, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helder SantosRookie - 64Сезона 86, Трка 1, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejo DepipolPro - 5Сезона 86, Трка 1, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior DeodatoPro - 22Сезона 86, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MartinsRookie - 74Сезона 86, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri SayutinskiRookie - 27Сезона 86, Трка 1, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottPro - 24Сезона 86, Трка 1, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo MatiPro - 14Сезона 86, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 85 86 87 » Брзо оди на страница: