Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Singapore (Старт на една трка во Singapore од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.08 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gus ZuritaPro - 21Сезона 87, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mahesh BheemarajPro - 6Сезона 87, Трка 15, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 87, Трка 15, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MartinAmateur - 45Сезона 87, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MadeiraRookie - 133Сезона 87, Трка 15, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 15, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akshay DholeRookie - 111Сезона 87, Трка 15, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartlomiej KozakPro - 11Сезона 87, Трка 15, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike SarraPro - 10Сезона 87, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 87, Трка 15, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoPro - 15Сезона 87, Трка 15, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 87, Трка 15, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisAmateur - 38Сезона 87, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno TondiniRookie - 64Сезона 87, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 87, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 15, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 15, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 15, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 15, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 15, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 15, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 2Сезона 87, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 87, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 87, Трка 15, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 87, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 87, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skirmantas DaukšaAmateur - 75Сезона 87, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 15, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo GutierrezAmateur - 47Сезона 87, Трка 15, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ward DegelderAmateur - 76Сезона 87, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 15, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian MerkaAmateur - 48Сезона 87, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 87, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TresidderAmateur - 45Сезона 87, Трка 15, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 74Сезона 87, Трка 15, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 3Сезона 87, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 87, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno MarquesPro - 4Сезона 87, Трка 15, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnsx RobertoAmateur - 19Сезона 87, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Carlos Iturricha CáceresRookie - 47Сезона 87, Трка 15, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 15, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 87, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 87, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő KovácsRookie - 150Сезона 87, Трка 15, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliPro - 8Сезона 87, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 87, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 87, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uilton SantosAmateur - 25Сезона 87, Трка 15, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 15, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoPro - 17Сезона 87, Трка 15, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 15, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 15, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will NorthcottRookie - 138Сезона 87, Трка 15, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 15, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 15, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoPro - 11Сезона 87, Трка 15, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy RentesAmateur - 19Сезона 87, Трка 15, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Velebantu ZwaneAmateur - 48Сезона 87, Трка 15, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 87, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 12Сезона 87, Трка 15, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 87, Трка 15, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 15, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 87, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias SchleinitzAmateur - 32Сезона 87, Трка 15, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 15, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriPro - 11Сезона 87, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 15, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 15, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 87, Трка 15, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám RajkAmateur - 13Сезона 87, Трка 15, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranAmateur - 26Сезона 87, Трка 15, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 87, Трка 15, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloMaster - 3Сезона 87, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios GiannakoudakisMaster - 4Сезона 87, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 15, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BlasiAmateur - 52Сезона 87, Трка 15, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elizabeth MillsAmateur - 36Сезона 87, Трка 15, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philipp WitzmannAmateur - 65Сезона 87, Трка 15, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben De BeusRookie - 41Сезона 87, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekAmateur - 11Сезона 87, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница: