Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Imola (Старт на една трка во Imola од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 72.21 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andy PopeAmateur - 59Сезона 79, Трка 6, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gus ZuritaAmateur - 50Сезона 79, Трка 6, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecAmateur - 39Сезона 79, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenAmateur - 22Сезона 79, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej MakulecAmateur - 77Сезона 79, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian Demian-GrozaPro - 2Сезона 79, Трка 6, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdis StrazdinsAmateur - 68Сезона 79, Трка 6, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosPro - 7Сезона 79, Трка 6, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz TrelaAmateur - 41Сезона 79, Трка 6, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano BertiAmateur - 82Сезона 79, Трка 6, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HarrisRookie - 60Сезона 79, Трка 6, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaPro - 19Сезона 79, Трка 6, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sotirios TroupasAmateur - 18Сезона 79, Трка 6, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke MasonAmateur - 22Сезона 79, Трка 6, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique RamosAmateur - 35Сезона 79, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete LohvansuuPro - 1Сезона 79, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timko BiljarskiRookie - 54Сезона 79, Трка 6, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CamargoPro - 17Сезона 79, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell KillPro - 20Сезона 79, Трка 6, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánPro - 6Сезона 79, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosPro - 1Сезона 79, Трка 6, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakPro - 4Сезона 79, Трка 6, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross MyersAmateur - 73Сезона 79, Трка 6, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey LexAmateur - 58Сезона 79, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloAmateur - 42Сезона 79, Трка 6, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiEliteСезона 79, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszAmateur - 76Сезона 79, Трка 6, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Billy Van Der MerwePro - 19Сезона 79, Трка 6, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiwiecPro - 13Сезона 79, Трка 6, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoAmateur - 30Сезона 79, Трка 6, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CueroPro - 19Сезона 79, Трка 6, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsuzsanna GöndörAmateur - 31Сезона 79, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 9Сезона 79, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike HolmAmateur - 73Сезона 79, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad ŚwiderskiPro - 23Сезона 79, Трка 6, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio TarquiniAmateur - 33Сезона 79, Трка 6, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian DreßenRookie - 121Сезона 79, Трка 6, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovPro - 13Сезона 79, Трка 6, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago RodriguesAmateur - 3Сезона 79, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien SailliotAmateur - 59Сезона 79, Трка 6, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniMaster - 1Сезона 79, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosMaster - 3Сезона 79, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 9Сезона 79, Трка 6, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas BryantAmateur - 68Сезона 79, Трка 6, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoMaster - 5Сезона 79, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higor TalisonAmateur - 6Сезона 79, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpPro - 15Сезона 79, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 15Сезона 79, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel AndradePro - 14Сезона 79, Трка 6, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 79, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderMaster - 3Сезона 79, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 81Сезона 79, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroným UhlířPro - 18Сезона 79, Трка 6, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoPro - 9Сезона 79, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalton LeiteAmateur - 65Сезона 79, Трка 6, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo GrimoldiPro - 25Сезона 79, Трка 6, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlouneAmateur - 86Сезона 79, Трка 6, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorPro - 10Сезона 79, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoAmateur - 49Сезона 79, Трка 6, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele GalantiPro - 11Сезона 79, Трка 6, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkady ShemyakinAmateur - 33Сезона 79, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adil AchwerdiewRookie - 130Сезона 79, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean NortonRookie - 115Сезона 79, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 46Сезона 79, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo MachadoRetiredСезона 79, Трка 6, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter-Michael WatkinsPro - 16Сезона 79, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WoitzikAmateur - 13Сезона 79, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaPro - 13Сезона 79, Трка 6, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej DąbrowskiPro - 23Сезона 79, Трка 6, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen SperlicPro - 22Сезона 79, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Khrístos KhristinákisRetiredСезона 79, Трка 6, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniPro - 3Сезона 79, Трка 6, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio CamargoAmateur - 39Сезона 79, Трка 6, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas LukoPro - 2Сезона 79, Трка 6, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fotios BakasPro - 5Сезона 79, Трка 6, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas HellbuschAmateur - 27Сезона 79, Трка 6, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rene RodriguesAmateur - 19Сезона 79, Трка 6, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakPro - 11Сезона 79, Трка 6, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Đura IlijevićRetiredСезона 79, Трка 6, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej PrądzyńskiAmateur - 52Сезона 79, Трка 6, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John CoghillPro - 1Сезона 79, Трка 6, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kshitij SharmaAmateur - 24Сезона 79, Трка 6, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaAmateur - 45Сезона 79, Трка 6, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro BonillaAmateur - 66Сезона 79, Трка 6, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecPro - 23Сезона 79, Трка 6, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo KoslowskiiRetiredСезона 79, Трка 6, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaMaster - 1Сезона 79, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MorenoAmateur - 5Сезона 79, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczRookie - 57Сезона 79, Трка 6, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoMaster - 1Сезона 79, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István DézsiAmateur - 62Сезона 79, Трка 6, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SzabóRookie - 77Сезона 79, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaAmateur - 11Сезона 79, Трка 6, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando MallardoAmateur - 46Сезона 79, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MulattieriAmateur - 75Сезона 79, Трка 6, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesRookie - 15Сезона 79, Трка 6, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RoseAmateur - 50Сезона 79, Трка 6, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FilhoPro - 1Сезона 79, Трка 6, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ting LeeAmateur - 47Сезона 79, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Okwudili EkesiAmateur - 1Сезона 79, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница: