Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Estoril (Старт на една трка во Estoril од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 69.56 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martin TajcnárAmateur - 63Сезона 73, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mahesh BheemarajAmateur - 32Сезона 73, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VeščiūnasRookie - 155Сезона 73, Трка 2, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SmithRookie - 144Сезона 73, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek JoniecPro - 7Сезона 73, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsAmateur - 7Сезона 73, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluAmateur - 83Сезона 73, Трка 2, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitch HallAmateur - 74Сезона 73, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Haakon LindmoRookie - 42Сезона 73, Трка 2, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasRookie - 170Сезона 73, Трка 2, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola GiampaoliniRookie - 106Сезона 73, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan SasoRookie - 107Сезона 73, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James ConnellyRookie - 1Сезона 73, Трка 2, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniAmateur - 27Сезона 73, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigzneAmateur - 48Сезона 73, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy MarchRookie - 15Сезона 73, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeRookie - 171Сезона 73, Трка 2, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiRookie - 54Сезона 73, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 154Сезона 73, Трка 2, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiAmateur - 80Сезона 73, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusRookie - 81Сезона 73, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos GaldinoRookie - 13Сезона 73, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardAmateur - 9Сезона 73, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesRookie - 143Сезона 73, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro ColomboAmateur - 70Сезона 73, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando FernandezRookie - 147Сезона 73, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellAmateur - 49Сезона 73, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mussulin JuniorAmateur - 75Сезона 73, Трка 2, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicRookie - 178Сезона 73, Трка 2, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboMaster - 5Сезона 73, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob GreenAmateur - 12Сезона 73, Трка 2, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicRookie - 184Сезона 73, Трка 2, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 160Сезона 73, Трка 2, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erle SmithAmateur - 79Сезона 73, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton VinczeRookie - 88Сезона 73, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoRookie - 97Сезона 73, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaAmateur - 52Сезона 73, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor MorenoRookie - 82Сезона 73, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik GaitzAmateur - 16Сезона 73, Трка 2, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio Sanchez CruzadoAmateur - 86Сезона 73, Трка 2, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozAmateur - 82Сезона 73, Трка 2, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar PereiraAmateur - 20Сезона 73, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy DubreuilRookie - 28Сезона 73, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander NazarovRookie - 33Сезона 73, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint Huba NovákRookie - 186Сезона 73, Трка 2, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthRookie - 139Сезона 73, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KaňákAmateur - 40Сезона 73, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon Luc LoosemoreRookie - 177Сезона 73, Трка 2, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraAmateur - 72Сезона 73, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FondelliAmateur - 90Сезона 73, Трка 2, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠimůnekAmateur - 42Сезона 73, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GuarimRookie - 124Сезона 73, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 9Сезона 73, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesPro - 2Сезона 73, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SilvaAmateur - 57Сезона 73, Трка 2, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ZsoltAmateur - 34Сезона 73, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol MazurekAmateur - 30Сезона 73, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz JaniakAmateur - 89Сезона 73, Трка 2, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 11Сезона 73, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LeclercqRookie - 161Сезона 73, Трка 2, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićEliteСезона 73, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 131Сезона 73, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AlmeidaAmateur - 3Сезона 73, Трка 2, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KovachevRookie - 109Сезона 73, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ales ŽuraRookie - 135Сезона 73, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SalerioRookie - 65Сезона 73, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicRookie - 180Сезона 73, Трка 2, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PinkalskyRookie - 102Сезона 73, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MassarentiRookie - 172Сезона 73, Трка 2, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelvin LeonRookie - 136Сезона 73, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 39Сезона 73, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LeckliterRookie - 48Сезона 73, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukAmateur - 24Сезона 73, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander CantAmateur - 6Сезона 73, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric HenryRookie - 83Сезона 73, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seb VieilleRookie - 79Сезона 73, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 67Сезона 73, Трка 2, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe GibisRookie - 95Сезона 73, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carol VladAmateur - 56Сезона 73, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiRookie - 115Сезона 73, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger BergmanMaster - 2Сезона 73, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MetaxasRookie - 183Сезона 73, Трка 2, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtAmateur - 60Сезона 73, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 4Сезона 73, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberPro - 4Сезона 73, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg GrigorenkoRookie - 169Сезона 73, Трка 2, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievAmateur - 65Сезона 73, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav MilosevicRookie - 84Сезона 73, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc TorrasRookie - 16Сезона 73, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaRookie - 153Сезона 73, Трка 2, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 68Сезона 73, Трка 2, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio CamargoRookie - 21Сезона 73, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timoleon PapageorgiouAmateur - 5Сезона 73, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris MorrisRookie - 119Сезона 73, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 87Сезона 73, Трка 2, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KraneRookie - 159Сезона 73, Трка 2, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás BáderRookie - 4Сезона 73, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichRookie - 87Сезона 73, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronaldo SerafimPro - 12Сезона 73, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PereiraRookie - 132Сезона 73, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница: