Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Zandvoort (Старт на една трка во Zandvoort од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 84.53 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 48 49 50 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexander FunkAmateur - 82Сезона 75, Трка 15, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealPro - 17Сезона 75, Трка 15, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WierzbaMaster - 1Сезона 75, Трка 15, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad StringerPro - 11Сезона 75, Трка 15, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kade LangtonAmateur - 27Сезона 75, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsPro - 6Сезона 75, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam EdwardsAmateur - 55Сезона 75, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt WalkerRetiredСезона 75, Трка 15, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franklin CañadasAmateur - 74Сезона 75, Трка 15, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi KaartinenMaster - 1Сезона 75, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sameer MaratheAmateur - 14Сезона 75, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel GoguAmateur - 47Сезона 75, Трка 15, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiMaster - 4Сезона 75, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme PereiraAmateur - 49Сезона 75, Трка 15, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 73Сезона 75, Трка 15, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João NassarAmateur - 2Сезона 75, Трка 15, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike SarraAmateur - 12Сезона 75, Трка 15, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanPro - 12Сезона 75, Трка 15, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierAmateur - 34Сезона 75, Трка 15, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentPro - 13Сезона 75, Трка 15, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul LeferePro - 15Сезона 75, Трка 15, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 68Сезона 75, Трка 15, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesMaster - 2Сезона 75, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko BertottiAmateur - 23Сезона 75, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seba RubinoRetiredСезона 75, Трка 15, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 25Сезона 75, Трка 15, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 16Сезона 75, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SantosPro - 10Сезона 75, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliRookie - 12Сезона 75, Трка 15, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaMaster - 1Сезона 75, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slava PudovAmateur - 62Сезона 75, Трка 15, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey PerepechinAmateur - 46Сезона 75, Трка 15, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiPro - 23Сезона 75, Трка 15, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 8Сезона 75, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 18Сезона 75, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid AnulewiczRookie - 15Сезона 75, Трка 15, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AcorciAmateur - 55Сезона 75, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsPro - 22Сезона 75, Трка 15, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey PchelkinRetiredСезона 75, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardMaster - 5Сезона 75, Трка 15, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas MierauRookie - 150Сезона 75, Трка 15, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakhtang KipianiRetiredСезона 75, Трка 15, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maks PodgornovRetiredСезона 75, Трка 15, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 75, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonAmateur - 82Сезона 75, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 13Сезона 75, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KunchevAmateur - 5Сезона 75, Трка 15, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 41Сезона 75, Трка 15, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh AndersonAmateur - 46Сезона 75, Трка 15, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannRetiredСезона 75, Трка 15, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 41Сезона 75, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano CostalungaAmateur - 5Сезона 75, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bjorn HiepRetiredСезона 75, Трка 15, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutRookie - 137Сезона 75, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerjan MeijerAmateur - 25Сезона 75, Трка 15, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaPro - 19Сезона 75, Трка 15, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo HuotariAmateur - 68Сезона 75, Трка 15, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 71Сезона 75, Трка 15, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco PachecoAmateur - 72Сезона 75, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin UrtubeyPro - 6Сезона 75, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 11Сезона 75, Трка 15, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachPro - 19Сезона 75, Трка 15, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoAmateur - 24Сезона 75, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander CantAmateur - 45Сезона 75, Трка 15, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglRookie - 1Сезона 75, Трка 15, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CayuelasPro - 20Сезона 75, Трка 15, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszAmateur - 54Сезона 75, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 1Сезона 75, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókRookie - 32Сезона 75, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorAmateur - 38Сезона 75, Трка 15, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 75, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárAmateur - 67Сезона 75, Трка 15, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RossiAmateur - 22Сезона 75, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 116Сезона 75, Трка 15, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanyu KostadinovRookie - 64Сезона 75, Трка 15, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Ricardo RibeiroAmateur - 84Сезона 75, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 19Сезона 75, Трка 15, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouglasPro - 23Сезона 75, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan IlieAmateur - 51Сезона 75, Трка 15, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui GordinhoRookie - 139Сезона 75, Трка 15, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanPro - 3Сезона 75, Трка 15, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas FohrmannRetiredСезона 75, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 2Сезона 75, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradeAmateur - 35Сезона 75, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexi GraterolAmateur - 85Сезона 75, Трка 15, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezAmateur - 4Сезона 75, Трка 15, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dany MontesAmateur - 69Сезона 75, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsRookie - 50Сезона 75, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 52Сезона 75, Трка 15, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timoleon PapageorgiouAmateur - 59Сезона 75, Трка 15, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian FoleyAmateur - 57Сезона 75, Трка 15, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 75, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson PicagliPro - 1Сезона 75, Трка 15, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PudovAmateur - 40Сезона 75, Трка 15, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard CarterAmateur - 72Сезона 75, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioAmateur - 82Сезона 75, Трка 15, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson AnversAmateur - 74Сезона 75, Трка 15, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséMaster - 5Сезона 75, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno BritoPro - 20Сезона 75, Трка 15, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 48 49 50 » Брзо оди на страница: