Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Monte Carlo (Старт на една трка во Monte Carlo од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.84 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 John KenyonAmateur - 3Сезона 87, Трка 13, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 13, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OcampoPro - 13Сезона 87, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko AholaAmateur - 9Сезона 87, Трка 13, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 87, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo RodriguesRookie - 96Сезона 87, Трка 13, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno TondiniRookie - 64Сезона 87, Трка 13, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary AshdownAmateur - 39Сезона 87, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetAmateur - 14Сезона 87, Трка 13, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro WagnerPro - 17Сезона 87, Трка 13, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisPro - 20Сезона 87, Трка 13, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Senya IsaevRookie - 44Сезона 87, Трка 13, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 13, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaAmateur - 34Сезона 87, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 13, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 87, Трка 13, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 13, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 13, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 87, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dempsey DegraeveAmateur - 12Сезона 87, Трка 13, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroAmateur - 21Сезона 87, Трка 13, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpAmateur - 3Сезона 87, Трка 13, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RechePro - 6Сезона 87, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 87, Трка 13, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomo PetauerRookie - 134Сезона 87, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonettiAmateur - 56Сезона 87, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠtenglAmateur - 11Сезона 87, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 87, Трка 13, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 13, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TresidderAmateur - 45Сезона 87, Трка 13, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eligio CelisAmateur - 33Сезона 87, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 13, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 87, Трка 13, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno MarquesPro - 4Сезона 87, Трка 13, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 87, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoPro - 6Сезона 87, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 87, Трка 13, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 87, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasPro - 25Сезона 87, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 4Сезона 87, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 87, Трка 13, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 13, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio SantosAmateur - 8Сезона 87, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 13, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HeberRookie - 22Сезона 87, Трка 13, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 87, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloAmateur - 55Сезона 87, Трка 13, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 63Сезона 87, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinPro - 16Сезона 87, Трка 13, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bas BouwensRookie - 55Сезона 87, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo NikicRookie - 121Сезона 87, Трка 13, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 87, Трка 13, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 13, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo AndréAmateur - 52Сезона 87, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 87, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann RafPro - 7Сезона 87, Трка 13, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 87, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatPro - 9Сезона 87, Трка 13, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 13, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 87, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias SchleinitzAmateur - 32Сезона 87, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 13, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 53Сезона 87, Трка 13, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 87, Трка 13, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriPro - 11Сезона 87, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoe SatedAmateur - 54Сезона 87, Трка 13, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 13, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 87, Трка 13, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiAmateur - 71Сезона 87, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter LemosAmateur - 63Сезона 87, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoRookie - 5Сезона 87, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 87, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloMaster - 3Сезона 87, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница: