Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Mexico City (Старт на една трка во Mexico City од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.68 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 88 89 90 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Joacim SvenssonRetiredСезона 85, Трка 8, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan ParafioritiAmateur - 34Сезона 85, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerPro - 23Сезона 85, Трка 8, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick BaruAmateur - 20Сезона 85, Трка 8, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterAmateur - 63Сезона 85, Трка 8, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FranzinRookie - 112Сезона 85, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka Sireni2Rookie - 145Сезона 85, Трка 8, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BrennanMaster - 2Сезона 85, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 85, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis FragiadakisRookie - 95Сезона 85, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MagniAmateur - 8Сезона 85, Трка 8, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiAmateur - 37Сезона 85, Трка 8, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejRetiredСезона 85, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey FoxAmateur - 22Сезона 85, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simas TylaRookie - 41Сезона 85, Трка 8, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaPro - 12Сезона 85, Трка 8, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 85, Трка 8, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 85, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix TorralvoRookie - 79Сезона 85, Трка 8, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovAmateur - 33Сезона 85, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric FrèreRookie - 1Сезона 85, Трка 8, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannRetiredСезона 85, Трка 8, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo DematteisAmateur - 22Сезона 85, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svante DurandRookie - 121Сезона 85, Трка 8, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 8, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan MüllerAmateur - 60Сезона 85, Трка 8, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 85, Трка 8, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MassarentiRookie - 43Сезона 85, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig WilsonRetiredСезона 85, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalAmateur - 3Сезона 85, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 8, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari DusRookie - 56Сезона 85, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BernhardMaster - 2Сезона 85, Трка 8, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GaleanoAmateur - 18Сезона 85, Трка 8, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dodi SütőRetiredСезона 85, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexi GraterolPro - 12Сезона 85, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco AmicoAmateur - 80Сезона 85, Трка 8, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 8, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George VougiouklakisAmateur - 56Сезона 85, Трка 8, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 85, Трка 8, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio HuertasRetiredСезона 85, Трка 8, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 85, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alisson VieiraRetiredСезона 85, Трка 8, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro PinhoAmateur - 2Сезона 85, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David OláhRookie - 11Сезона 85, Трка 8, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 3Сезона 85, Трка 8, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaAmateur - 14Сезона 85, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 119Сезона 85, Трка 8, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SharpRetiredСезона 85, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 85, Трка 8, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 8, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 85, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 8, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian PetreRetiredСезона 85, Трка 8, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darius PetkusAmateur - 10Сезона 85, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 1Сезона 85, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SaramagoRetiredСезона 85, Трка 8, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 85, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele VinciguerraPro - 7Сезона 85, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 8, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 8, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zintis GrandbergsRookie - 114Сезона 85, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ZubikaldoPro - 14Сезона 85, Трка 8, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 85, Трка 8, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RuedaRookie - 22Сезона 85, Трка 8, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William JaureguiRookie - 42Сезона 85, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignazio CalabrettaAmateur - 6Сезона 85, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turan MetinAmateur - 41Сезона 85, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 85, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael CatoireRookie - 148Сезона 85, Трка 8, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca SabbadiniPro - 9Сезона 85, Трка 8, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerwin KlijnRetiredСезона 85, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 85, Трка 8, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 85, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 85, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philipp WitzmannAmateur - 65Сезона 85, Трка 8, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio FreitasAmateur - 79Сезона 85, Трка 8, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caswan DocariRookie - 27Сезона 85, Трка 8, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas GötzAmateur - 73Сезона 85, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 1Сезона 85, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LanyiAmateur - 42Сезона 85, Трка 8, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás DonkunRookie - 97Сезона 85, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo LopesAmateur - 30Сезона 85, Трка 8, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke IsidroRookie - 113Сезона 85, Трка 8, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 85, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 85, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MendesRookie - 87Сезона 85, Трка 8, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ZanoliPro - 10Сезона 85, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PopkoRookie - 6Сезона 85, Трка 8, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolando VidaRookie - 133Сезона 85, Трка 8, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 85, Трка 8, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 85, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo Lopez PanaitescuAmateur - 16Сезона 85, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 88 89 90 » Брзо оди на страница: