Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Sepang (Старт на една трка во Sepang од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 50 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 82 83 84 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Steve FrenchAmateur - 23Сезона 77, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerRookie - 75Сезона 77, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevAmateur - 60Сезона 77, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ZnidaricPro - 3Сезона 77, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomAmateur - 23Сезона 77, Трка 10, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiPro - 3Сезона 77, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BrownAmateur - 13Сезона 77, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyAmateur - 10Сезона 77, Трка 10, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiPro - 25Сезона 77, Трка 10, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaPro - 18Сезона 77, Трка 10, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiRookie - 69Сезона 77, Трка 10, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 De Bruyne YvanAmateur - 68Сезона 77, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz PłatekMaster - 3Сезона 77, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo SoaresRookie - 68Сезона 77, Трка 10, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola SaracAmateur - 57Сезона 77, Трка 10, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HolmPro - 20Сезона 77, Трка 10, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej WysmulskiAmateur - 29Сезона 77, Трка 10, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco LorijnAmateur - 5Сезона 77, Трка 10, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfPro - 10Сезона 77, Трка 10, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael JozsaAmateur - 13Сезона 77, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichAmateur - 80Сезона 77, Трка 10, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoAmateur - 14Сезона 77, Трка 10, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert AmbrusPro - 22Сезона 77, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KaňákMaster - 4Сезона 77, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 9Сезона 77, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres Felipe SanchezRookie - 113Сезона 77, Трка 10, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio RossiAmateur - 57Сезона 77, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sławomir DudzinskiPro - 15Сезона 77, Трка 10, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxwell BlunckPro - 10Сезона 77, Трка 10, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doru ParaschivPro - 21Сезона 77, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miky BassiAmateur - 29Сезона 77, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor FabianoAmateur - 87Сезона 77, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony GonzalezAmateur - 79Сезона 77, Трка 10, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén MuñozAmateur - 83Сезона 77, Трка 10, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiPro - 5Сезона 77, Трка 10, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ZeleznikMaster - 1Сезона 77, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaPro - 10Сезона 77, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 134Сезона 77, Трка 10, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 22Сезона 77, Трка 10, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 28Сезона 77, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SousaAmateur - 51Сезона 77, Трка 10, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel CorreaRookie - 44Сезона 77, Трка 10, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkPro - 23Сезона 77, Трка 10, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce VasconcelosPro - 1Сезона 77, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioAmateur - 2Сезона 77, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozsef PakoszAmateur - 73Сезона 77, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BerkóAmateur - 36Сезона 77, Трка 10, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LopezAmateur - 49Сезона 77, Трка 10, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo PerezAmateur - 68Сезона 77, Трка 10, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 12Сезона 77, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzékelyhidiPro - 5Сезона 77, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hüseyin KaralıAmateur - 33Сезона 77, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis RodriguezRookie - 2Сезона 77, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu StoianRookie - 49Сезона 77, Трка 10, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaPro - 9Сезона 77, Трка 10, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantPro - 17Сезона 77, Трка 10, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas HellbuschAmateur - 8Сезона 77, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiAmateur - 34Сезона 77, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 26Сезона 77, Трка 10, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 18Сезона 77, Трка 10, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 20Сезона 77, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoPro - 2Сезона 77, Трка 10, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniela PisaAmateur - 14Сезона 77, Трка 10, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarPro - 7Сезона 77, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertAmateur - 31Сезона 77, Трка 10, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaAmateur - 11Сезона 77, Трка 10, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique RizziAmateur - 7Сезона 77, Трка 10, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryAmateur - 16Сезона 77, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabián RéMaster - 5Сезона 77, Трка 10, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro OliveiraAmateur - 37Сезона 77, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BatistaAmateur - 66Сезона 77, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakAmateur - 29Сезона 77, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy LettoAmateur - 33Сезона 77, Трка 10, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel StackRookie - 43Сезона 77, Трка 10, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathanael WilliamsonPro - 15Сезона 77, Трка 10, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DeslignesAmateur - 17Сезона 77, Трка 10, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás CarrascoAmateur - 38Сезона 77, Трка 10, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 2Сезона 77, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MatzenbacherPro - 8Сезона 77, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovPro - 17Сезона 77, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 4Сезона 77, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo FontesAmateur - 18Сезона 77, Трка 10, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosPro - 18Сезона 77, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao FerreiraPro - 24Сезона 77, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas OñateRookie - 161Сезона 77, Трка 10, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gastón ParisMaster - 4Сезона 77, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SaramagoRookie - 168Сезона 77, Трка 10, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallPro - 7Сезона 77, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DurantPro - 13Сезона 77, Трка 10, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario TietzPro - 4Сезона 77, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 19Сезона 77, Трка 10, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikMaster - 5Сезона 77, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monzon RojoPro - 23Сезона 77, Трка 10, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WoźniakRookie - 165Сезона 77, Трка 10, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozip ZorglubRookie - 144Сезона 77, Трка 10, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosPro - 17Сезона 77, Трка 10, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko VukovićPro - 11Сезона 77, Трка 10, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nacho NirvanoAmateur - 23Сезона 77, Трка 10, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioRookie - 107Сезона 77, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne FloodPro - 13Сезона 77, Трка 10, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 82 83 84 » Брзо оди на страница: