Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Elite photo shoot (Заврши една трка во Елит група на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 1962.74 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Joel ViitikkoEliteСезона 75, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyEliteСезона 75, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićEliteСезона 75, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiMaster - 1Сезона 75, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingEliteСезона 74, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 74, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 5Сезона 74, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 3Сезона 73, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinEliteСезона 73, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper CoosemansEliteСезона 73, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 23Сезона 73, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudMaster - 2Сезона 73, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 4Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 72, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 72, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 16Сезона 72, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 3Сезона 72, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaPro - 10Сезона 71, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiMaster - 4Сезона 71, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalPro - 5Сезона 71, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoMaster - 3Сезона 70, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugnius SagatasRetiredСезона 70, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 69, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenEliteСезона 69, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyAmateur - 62Сезона 69, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai1EliteСезона 69, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluEliteСезона 69, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 69, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 69, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 18Сезона 68, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezEliteСезона 68, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupPro - 10Сезона 68, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne VäänänenPro - 16Сезона 67, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinPro - 3Сезона 67, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyPro - 24Сезона 67, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin AbdallaAmateur - 74Сезона 66, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alwyn Van SaarloosRetiredСезона 66, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovEliteСезона 66, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyMaster - 3Сезона 66, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vaggelis MpallasPro - 8Сезона 66, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 2Сезона 66, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BedoyaRetiredСезона 65, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenRookie - 122Сезона 65, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainAmateur - 58Сезона 65, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 65, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasEliteСезона 64, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiAmateur - 23Сезона 64, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui SilvaRetiredСезона 64, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Amateur - 39Сезона 63, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 63, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 63, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisMaster - 4Сезона 62, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 62, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiAmateur - 34Сезона 62, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas PaplauskasRetiredСезона 62, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ľubomír ŠtecRetiredСезона 62, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghAmateur - 85Сезона 62, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 62, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiAmateur - 26Сезона 62, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandPro - 20Сезона 62, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 62, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 1Сезона 62, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniAmateur - 91Сезона 61, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseMaster - 4Сезона 61, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 5Сезона 61, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2EliteСезона 61, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaMaster - 1Сезона 60, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FernandezMaster - 1Сезона 60, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 13Сезона 60, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilkka MoisioRetiredСезона 60, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan KormosAmateur - 4Сезона 59, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szente SzabolcsRetiredСезона 59, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 59, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásAmateur - 12Сезона 59, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanAmateur - 55Сезона 58, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niklas SörénRetiredСезона 58, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GollovitzerMaster - 5Сезона 58, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin VerkadePro - 13Сезона 58, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonAmateur - 75Сезона 58, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea SquizzatoEliteСезона 57, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2EliteСезона 57, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay IvanovRetiredСезона 57, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan FarkasRetiredСезона 56, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik BaloghRetiredСезона 56, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 2Сезона 56, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei MitrahovichPro - 11Сезона 56, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul GardinerRetiredСезона 56, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiAmateur - 37Сезона 56, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mert BüyükakarPro - 6Сезона 56, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 56, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiPro - 21Сезона 56, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzesiek JakubiakAmateur - 20Сезона 55, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakAmateur - 56Сезона 55, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István FarkasMaster - 3Сезона 54, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 54, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri NadkhoRetiredСезона 54, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovMaster - 1Сезона 54, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur KuusRetiredСезона 53, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: