Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Suzuka (Старт на една трка во Suzuka од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 49.81 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 81 82 83 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ken O NealRookie - 36Сезона 75, Трка 2, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanRookie - 112Сезона 75, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam EdwardsRookie - 132Сезона 75, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwester SysakAmateur - 67Сезона 75, Трка 2, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 11Сезона 75, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girts GriestinsRookie - 33Сезона 75, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Fernando NapolitanoRookie - 72Сезона 75, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay PatelRookie - 78Сезона 75, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi MarongiuRookie - 68Сезона 75, Трка 2, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuPro - 17Сезона 75, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João NassarRookie - 20Сезона 75, Трка 2, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy MitchellRookie - 110Сезона 75, Трка 2, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasha BoozRookie - 142Сезона 75, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fanda MedovyAmateur - 75Сезона 75, Трка 2, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen MladenovicRookie - 87Сезона 75, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim ClarkkRookie - 169Сезона 75, Трка 2, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakRookie - 136Сезона 75, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl VondranRookie - 113Сезона 75, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SantosAmateur - 52Сезона 75, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério ArakenAmateur - 80Сезона 75, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 2Сезона 75, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RoqueAmateur - 78Сезона 75, Трка 2, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slava PudovRookie - 147Сезона 75, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiAmateur - 2Сезона 75, Трка 2, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio Del ValleAmateur - 55Сезона 75, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan SukeníkRookie - 1Сезона 75, Трка 2, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzekerPro - 22Сезона 75, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfRookie - 97Сезона 75, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerRookie - 114Сезона 75, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel BerroteranAmateur - 82Сезона 75, Трка 2, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid AnulewiczRookie - 140Сезона 75, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio Sanchez CruzadoPro - 19Сезона 75, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MazurRookie - 73Сезона 75, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueAmateur - 21Сезона 75, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Fernando Serrano GutierrezRookie - 26Сезона 75, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathAmateur - 39Сезона 75, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janusz SlodczykAmateur - 1Сезона 75, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur GalyautdinovRookie - 76Сезона 75, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José de CamposRookie - 47Сезона 75, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas MierauRookie - 102Сезона 75, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthRookie - 75Сезона 75, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran BodjanacRookie - 130Сезона 75, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 4Сезона 75, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel NowackiRookie - 28Сезона 75, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KostovRookie - 164Сезона 75, Трка 2, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco ValerioRookie - 129Сезона 75, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekMaster - 3Сезона 75, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerRookie - 158Сезона 75, Трка 2, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Septian MaulanaAmateur - 61Сезона 75, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ViktorovichAmateur - 34Сезона 75, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LeclercqRookie - 161Сезона 75, Трка 2, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine LettieriAmateur - 23Сезона 75, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 75, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco PachecoRookie - 106Сезона 75, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis BillRookie - 62Сезона 75, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GervasiRookie - 39Сезона 75, Трка 2, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 6Сезона 75, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeRookie - 134Сезона 75, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian MagiolloRookie - 70Сезона 75, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren JohnPro - 13Сезона 75, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasAmateur - 65Сезона 75, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto NuñezRookie - 49Сезона 75, Трка 2, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GyuriczaPro - 18Сезона 75, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 18Сезона 75, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaAmateur - 90Сезона 75, Трка 2, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Feresin PedranaAmateur - 19Сезона 75, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókRookie - 32Сезона 75, Трка 2, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RodriguezRookie - 25Сезона 75, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano BondiRookie - 131Сезона 75, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimison SouzaAmateur - 86Сезона 75, Трка 2, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyRookie - 66Сезона 75, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann BerthetPro - 14Сезона 75, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward LehmanRookie - 99Сезона 75, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György ÁgostonRookie - 10Сезона 75, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerAmateur - 41Сезона 75, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoAmateur - 28Сезона 75, Трка 2, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andri KachmarskiRookie - 111Сезона 75, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićAmateur - 89Сезона 75, Трка 2, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele CopponiPro - 25Сезона 75, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor JózsaRookie - 17Сезона 75, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovAmateur - 42Сезона 75, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen BatAmateur - 57Сезона 75, Трка 2, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris SandonRookie - 9Сезона 75, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav VodenicharskiRookie - 122Сезона 75, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen BerberovićRookie - 89Сезона 75, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan Hoffmann ArvidssonRookie - 64Сезона 75, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 12Сезона 75, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson PicagliAmateur - 66Сезона 75, Трка 2, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PudovRookie - 133Сезона 75, Трка 2, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PantaleoAmateur - 14Сезона 75, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 15Сезона 75, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerAmateur - 30Сезона 75, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AbrahaoRookie - 160Сезона 75, Трка 2, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lesly FrançaAmateur - 5Сезона 75, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin KopitinRookie - 145Сезона 75, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai ShaiRookie - 35Сезона 75, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanoushsAmateur - 17Сезона 75, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco ScopellitiAmateur - 47Сезона 75, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasAmateur - 87Сезона 75, Трка 2, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elmo VogelRookie - 8Сезона 75, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 81 82 83 » Брзо оди на страница: