Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Fuji (Старт на една трка во Fuji од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.93 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alton RandwickAmateur - 7Сезона 74, Трка 14, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franklin CañadasRookie - 107Сезона 74, Трка 14, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri NissiläPro - 17Сезона 74, Трка 14, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger RoseAmateur - 59Сезона 74, Трка 14, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry HindeAmateur - 14Сезона 74, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin JonesPro - 15Сезона 74, Трка 14, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaAmateur - 69Сезона 74, Трка 14, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 60Сезона 74, Трка 14, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker SanzAmateur - 40Сезона 74, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 12Сезона 74, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indrek PalmisteAmateur - 88Сезона 74, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko TikkaRookie - 102Сезона 74, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ZaitsevAmateur - 63Сезона 74, Трка 14, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MudiayAmateur - 87Сезона 74, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca GuerriniRookie - 136Сезона 74, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordan OwensPro - 4Сезона 74, Трка 14, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag SamardzijaRookie - 36Сезона 74, Трка 14, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellPro - 1Сезона 74, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevPro - 22Сезона 74, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingeAmateur - 52Сезона 74, Трка 14, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovEliteСезона 74, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy JaworskiPro - 14Сезона 74, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 25Сезона 74, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donce PetraitisAmateur - 6Сезона 74, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał PawłowskiAmateur - 85Сезона 74, Трка 14, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaPro - 4Сезона 74, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté SupliczAmateur - 86Сезона 74, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dom HopkinsAmateur - 53Сезона 74, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoAmateur - 16Сезона 74, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 3Сезона 74, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter PropsztPro - 5Сезона 74, Трка 14, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicMaster - 2Сезона 74, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo WalterAmateur - 80Сезона 74, Трка 14, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezPro - 18Сезона 74, Трка 14, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenAmateur - 56Сезона 74, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 23Сезона 74, Трка 14, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios BoukouPro - 21Сезона 74, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazAmateur - 15Сезона 74, Трка 14, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintAmateur - 44Сезона 74, Трка 14, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rex CarrPro - 14Сезона 74, Трка 14, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo WeichertAmateur - 32Сезона 74, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 12Сезона 74, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János KarszaPro - 1Сезона 74, Трка 14, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris OrfanosPro - 13Сезона 74, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evert BenitezAmateur - 91Сезона 74, Трка 14, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoAmateur - 67Сезона 74, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas CirelliPro - 16Сезона 74, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GontzalAmateur - 71Сезона 74, Трка 14, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz SowaAmateur - 26Сезона 74, Трка 14, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz GórnyRookie - 72Сезона 74, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor EftimovRookie - 75Сезона 74, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 18Сезона 74, Трка 14, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakRookie - 82Сезона 74, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 5Сезона 74, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 4Сезона 74, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniPro - 11Сезона 74, Трка 14, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth GriffithsRookie - 142Сезона 74, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio BortolottiAmateur - 72Сезона 74, Трка 14, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaz EliziarioRookie - 76Сезона 74, Трка 14, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarRookie - 8Сезона 74, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt CsókaAmateur - 4Сезона 74, Трка 14, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ChernevRookie - 78Сезона 74, Трка 14, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elmo VogelRookie - 8Сезона 74, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario GarcíaAmateur - 65Сезона 74, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan OttoAmateur - 32Сезона 74, Трка 14, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MulattieriPro - 6Сезона 74, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo BerissoRookie - 110Сезона 74, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoAmateur - 87Сезона 74, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JacksonAmateur - 5Сезона 74, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas HartmannRookie - 113Сезона 74, Трка 14, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ValeraAmateur - 12Сезона 74, Трка 14, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oprea IoanPro - 3Сезона 74, Трка 14, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose UribesRookie - 15Сезона 74, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus WardAmateur - 3Сезона 74, Трка 14, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson CardosoRookie - 108Сезона 74, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahoorda LelouPro - 5Сезона 74, Трка 14, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila NagyAmateur - 22Сезона 74, Трка 14, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helen MüllerRookie - 44Сезона 74, Трка 14, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FiskAmateur - 50Сезона 74, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SilvestrePro - 2Сезона 74, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne BoshoffAmateur - 26Сезона 74, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HawtinAmateur - 55Сезона 74, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Di RussoAmateur - 45Сезона 74, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel SantoroAmateur - 68Сезона 74, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca VelottiAmateur - 89Сезона 74, Трка 14, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide Del CorePro - 8Сезона 74, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MelsPro - 8Сезона 74, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgardo CornaAmateur - 35Сезона 74, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterAmateur - 6Сезона 74, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin AdamMaster - 2Сезона 74, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsPro - 13Сезона 74, Трка 14, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 77Сезона 74, Трка 14, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicMaster - 4Сезона 74, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias SchleinitzAmateur - 31Сезона 74, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary FeltonAmateur - 23Сезона 74, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbRookie - 118Сезона 74, Трка 14, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca TintiAmateur - 36Сезона 74, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deives CostaPro - 12Сезона 74, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas SchüleinRookie - 34Сезона 74, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MorióPro - 5Сезона 74, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница: