Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Mugello (Старт на една трка во Mugello од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 73.95 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Šarūnas ValinevičiusAmateur - 28Сезона 85, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecRetiredСезона 85, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerPro - 23Сезона 85, Трка 11, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith StuartAmateur - 31Сезона 85, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevPro - 20Сезона 85, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 37Сезона 85, Трка 11, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 85, Трка 11, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 85, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill ShoreRetiredСезона 85, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip BuppAmateur - 60Сезона 85, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRetiredСезона 85, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 85, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BeaulieuAmateur - 33Сезона 85, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonMaster - 5Сезона 85, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RamelloAmateur - 71Сезона 85, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GalassoAmateur - 18Сезона 85, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubisa BajicRookie - 127Сезона 85, Трка 11, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicRetiredСезона 85, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 35Сезона 85, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 85, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mussulin JuniorAmateur - 43Сезона 85, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertPro - 16Сезона 85, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 85, Трка 11, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 85, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 85, Трка 11, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 18Сезона 85, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzekerAmateur - 55Сезона 85, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 10Сезона 85, Трка 11, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SzuromiPro - 5Сезона 85, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 85, Трка 11, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 85, Трка 11, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 85, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićRetiredСезона 85, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 85, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey KholdinPro - 6Сезона 85, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 85, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix TorralvoRookie - 79Сезона 85, Трка 11, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio CaviglianoAmateur - 10Сезона 85, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 85, Трка 11, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovAmateur - 18Сезона 85, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinPro - 16Сезона 85, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KaloshinAmateur - 36Сезона 85, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannRetiredСезона 85, Трка 11, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike RoellAmateur - 12Сезона 85, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál BaracsiPro - 19Сезона 85, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo DematteisAmateur - 22Сезона 85, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 85, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 85, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 11, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari DusRookie - 56Сезона 85, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario KawahalaRookie - 7Сезона 85, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio CostaRetiredСезона 85, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókAmateur - 28Сезона 85, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsPro - 22Сезона 85, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 85, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 1Сезона 85, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GrullonRookie - 120Сезона 85, Трка 11, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 11, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KovácsiPro - 25Сезона 85, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GaleanoAmateur - 18Сезона 85, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter-Michael WatkinsAmateur - 80Сезона 85, Трка 11, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme SchweitzerAmateur - 72Сезона 85, Трка 11, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosAmateur - 28Сезона 85, Трка 11, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 85, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 13Сезона 85, Трка 11, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 85, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 85, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 85, Трка 11, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 85, Трка 11, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRetiredСезона 85, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesRookie - 132Сезона 85, Трка 11, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Théophile SirjacquesAmateur - 64Сезона 85, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 11, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha GeislerPro - 9Сезона 85, Трка 11, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders SandbergAmateur - 36Сезона 85, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 11, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 85, Трка 11, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evandro MacedoRookie - 31Сезона 85, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav BoruvkaPro - 1Сезона 85, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo CamposAmateur - 74Сезона 85, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 1Сезона 85, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RosettiRetiredСезона 85, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraPro - 12Сезона 85, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 85, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 85, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница: