Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Fiorano (Старт на една трка во Fiorano од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 94.6 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Max ScorinoffPro - 16Сезона 82, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 17Сезона 82, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmund CiemnyRookie - 7Сезона 82, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaRookie - 74Сезона 82, Трка 14, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonAmateur - 1Сезона 82, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaPro - 22Сезона 82, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 82, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingAmateur - 9Сезона 82, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jere AiraksinenAmateur - 8Сезона 82, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 82, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi MarongiuAmateur - 59Сезона 82, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 82, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 82, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeRookie - 130Сезона 82, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierPro - 8Сезона 82, Трка 14, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek JaguszewskiAmateur - 42Сезона 82, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristhian EngemannRetiredСезона 82, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaRookie - 81Сезона 82, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 82, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nyári ZsoltRookie - 8Сезона 82, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia BukałaPro - 17Сезона 82, Трка 14, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SchumacherRetiredСезона 82, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonRetiredСезона 82, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zivanovic NikolaAmateur - 14Сезона 82, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 82, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka ŠtajdoharRetiredСезона 82, Трка 14, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteAmateur - 61Сезона 82, Трка 14, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Van RoyRetiredСезона 82, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 15Сезона 82, Трка 14, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MomirskiAmateur - 35Сезона 82, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyRookie - 23Сезона 82, Трка 14, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasAmateur - 19Сезона 82, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás KonrádAmateur - 35Сезона 82, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 82, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HarceagaRetiredСезона 82, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz BoryczkaAmateur - 18Сезона 82, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus KorppiRetiredСезона 82, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 82, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 82, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannRetiredСезона 82, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien SailliotRetiredСезона 82, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin HudsonRetiredСезона 82, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicRetiredСезона 82, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack LevesqueAmateur - 59Сезона 82, Трка 14, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 82, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthieu PortalAmateur - 66Сезона 82, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FigueiredoRetiredСезона 82, Трка 14, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinPro - 10Сезона 82, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaRookie - 60Сезона 82, Трка 14, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 82, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiAmateur - 31Сезона 82, Трка 14, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 23Сезона 82, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 30Сезона 82, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 82, Трка 14, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimír MlnaříkRookie - 13Сезона 82, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 58Сезона 82, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco UribeAmateur - 78Сезона 82, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš UrbaničRookie - 92Сезона 82, Трка 14, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 67Сезона 82, Трка 14, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 74Сезона 82, Трка 14, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalAmateur - 3Сезона 82, Трка 14, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran MartosRookie - 19Сезона 82, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 82, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajRetiredСезона 82, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loius MandrinAmateur - 3Сезона 82, Трка 14, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek LunnonAmateur - 43Сезона 82, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 82, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor MitevPro - 8Сезона 82, Трка 14, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 82, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik TóthPro - 18Сезона 82, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias HeinemeyerAmateur - 79Сезона 82, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BertoloRetiredСезона 82, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul PayaAmateur - 66Сезона 82, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel LopezRookie - 130Сезона 82, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio FaccinPro - 5Сезона 82, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris PapAmateur - 32Сезона 82, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Hernan GutierrezAmateur - 10Сезона 82, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas GeißlerPro - 20Сезона 82, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca GrazioliAmateur - 40Сезона 82, Трка 14, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 37Сезона 82, Трка 14, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 82, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DavisAmateur - 52Сезона 82, Трка 14, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias FigueraAmateur - 46Сезона 82, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 82, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 82, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 82, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 51Сезона 82, Трка 14, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 82, Трка 14, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca NanniAmateur - 63Сезона 82, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresPro - 20Сезона 82, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 82, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ChangoAmateur - 11Сезона 82, Трка 14, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 39Сезона 82, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloRookie - 110Сезона 82, Трка 14, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 82, Трка 14, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KrawczukRetiredСезона 82, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CasimiroAmateur - 42Сезона 82, Трка 14, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evandro MacedoRookie - 31Сезона 82, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo IborraAmateur - 30Сезона 82, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaPro - 23Сезона 82, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница: