Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Monza (Старт на една трка во Monza од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.25 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juan Pablo HajkolenecPro - 18Сезона 72, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovMaster - 4Сезона 72, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose MorenoAmateur - 26Сезона 72, Трка 3, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrightPro - 3Сезона 72, Трка 3, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viesturs PriedePro - 10Сезона 72, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juho TillonenAmateur - 76Сезона 72, Трка 3, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 77Сезона 72, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timi TirkkonenAmateur - 4Сезона 72, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João JesusPro - 19Сезона 72, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael WiegerAmateur - 31Сезона 72, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SantosPro - 4Сезона 72, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Makoto ArnoldAmateur - 37Сезона 72, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 154Сезона 72, Трка 3, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoPro - 25Сезона 72, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoPro - 9Сезона 72, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 59Сезона 72, Трка 3, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc DudleyAmateur - 50Сезона 72, Трка 3, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fausto AmaralRookie - 36Сезона 72, Трка 3, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicAmateur - 34Сезона 72, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio GuerreroAmateur - 84Сезона 72, Трка 3, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 23Сезона 72, Трка 3, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 20Сезона 72, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrejnevAmateur - 31Сезона 72, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MotaAmateur - 52Сезона 72, Трка 3, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely NoficzerAmateur - 81Сезона 72, Трка 3, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AndresAmateur - 28Сезона 72, Трка 3, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteRookie - 128Сезона 72, Трка 3, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Majkel SmithRookie - 136Сезона 72, Трка 3, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 72, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 15Сезона 72, Трка 3, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RogersRookie - 159Сезона 72, Трка 3, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaAmateur - 6Сезона 72, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaPro - 12Сезона 72, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorAmateur - 20Сезона 72, Трка 3, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir DojkicRetiredСезона 72, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srdjan OpacicAmateur - 79Сезона 72, Трка 3, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George JarmanAmateur - 12Сезона 72, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba MárkusPro - 24Сезона 72, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 3, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben DriAmateur - 46Сезона 72, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veljko BozicAmateur - 75Сезона 72, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroMaster - 4Сезона 72, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaPro - 16Сезона 72, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangMaster - 5Сезона 72, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav NyiriPro - 8Сезона 72, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilija RadovanovicAmateur - 26Сезона 72, Трка 3, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 9Сезона 72, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KostovAmateur - 18Сезона 72, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaAmateur - 47Сезона 72, Трка 3, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠimůnekAmateur - 42Сезона 72, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto IllanesAmateur - 68Сезона 72, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiMaster - 1Сезона 72, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SoaresAmateur - 36Сезона 72, Трка 3, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 9Сезона 72, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás PapdiAmateur - 27Сезона 72, Трка 3, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian DumitrescuRookie - 144Сезона 72, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 72, Трка 3, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyAmateur - 40Сезона 72, Трка 3, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CerqueiraRookie - 173Сезона 72, Трка 3, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovAmateur - 23Сезона 72, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatAmateur - 52Сезона 72, Трка 3, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninAmateur - 28Сезона 72, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc EstruchAmateur - 86Сезона 72, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor LázaroAmateur - 49Сезона 72, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 78Сезона 72, Трка 3, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo SanchezPro - 1Сезона 72, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir LiatevAmateur - 58Сезона 72, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob MorrisAmateur - 12Сезона 72, Трка 3, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz FelipeRetiredСезона 72, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyAmateur - 62Сезона 72, Трка 3, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CarnevaliPro - 14Сезона 72, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GuyAmateur - 38Сезона 72, Трка 3, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettAmateur - 42Сезона 72, Трка 3, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkAmateur - 34Сезона 72, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo GrimoldiPro - 5Сезона 72, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 84Сезона 72, Трка 3, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokAmateur - 68Сезона 72, Трка 3, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BuitronAmateur - 6Сезона 72, Трка 3, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 10Сезона 72, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico SchönherrAmateur - 89Сезона 72, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franjo BebicPro - 4Сезона 72, Трка 3, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko SorvojaAmateur - 22Сезона 72, Трка 3, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip LaubertAmateur - 43Сезона 72, Трка 3, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel TrekanePro - 1Сезона 72, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid PisarskiAmateur - 93Сезона 72, Трка 3, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland DomokosAmateur - 56Сезона 72, Трка 3, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo Naranjo LondoñoAmateur - 10Сезона 72, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRookie - 50Сезона 72, Трка 3, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevMaster - 4Сезона 72, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzabóRookie - 51Сезона 72, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valery DovgopoliiAmateur - 36Сезона 72, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor DittrichAmateur - 21Сезона 72, Трка 3, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 32Сезона 72, Трка 3, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KastrinakisAmateur - 45Сезона 72, Трка 3, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevAmateur - 58Сезона 72, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ailton De SouzaRookie - 52Сезона 72, Трка 3, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 20Сезона 72, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Delfin CamargoRookie - 141Сезона 72, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus ReisAmateur - 79Сезона 72, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: